Скъсяване на цикъла при опити за бебе

  • 4 319
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Здравейте,
от три-четири месеца със съпруга ми правим опити за бебче, но за съжаление единственият резултат досега е, че цикълът ми драстично се скъси - от 31-32 дена на 23-25.
Получавало ли се е при някой друг това?
Каква е възможната причина? Засега още не сме си правили изследвания със съпруга ми.
Ще се радвам ако някой сподели.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
От притеснение е напълно възможно. На мен пък ми се увеличи от 30 дена преди до 33-35 след. Сега ми се нормализира пак на 30дена...да си укам на кората тиква.
От колко време опитвате....ако е от скоро не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 260
От скоро, засега - три-четири месеца. Уж, гледам да не се притеснявам много, много. Лошото е, че освен, че цикълът се скъси,  започна да ми става лошо преди да ми дойде.

Възможно ли е да изхвърлям оплодената яйцеклетка или нещо подобно?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
ЕЕЕ не се притеснявай де...няма такива филми. 3-4 месеца колкото и грозно да ти звучи е малко време. Място за сега от притеснения нямаш. И на мен ми става лошо точно преди да ми дойде...така че...
Успех и не се притеснявай...в деня в който забравиш, че правите бебе то ще стане.

да давам съвети съм номер едно...ама не ги спазвам Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 376
да давам съвети съм номер едно...ама не ги спазвам Mr. Green
Колко ще да се пазиш, то бебето един ден ще те излъже, ще се промъкне незабелязано и... ще видиш тогаз Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 856
Моят цикъл също се скъси като започнахме с опитите, но само с 2-3 дни. Сега вече се нормализира (както е станало и при Хера). Не се притеснявай излишно, вероятно организма ни се настройва към промяната в началото.

# 6
  • Мнения: 2 123
не се притеснявай, повечето момичета "докладват" за изменения както в пмс така и в циклите им. Появяват се "странни симптоми" непосредствено след овулацията и преди да им дойде /прилошаване, главоболие, постоянни болки в гърдите, промени в кръвното даже!/, променя се дължината и продължителността на менструацията... аз самата -когато спряхме да се пазим първите месеци ми закъсняваше с по 2-3 дни - нещо което 15 години нигкога не се беше случвало... ще отшуми - спокойно Hug

# 7
  • Мнения: 2 825
Те момичетата са ти обяснили, че е нормално, ама да си кажа и аз, че и при мене се получи същото.... от 28 дена стана на 24-25 дена. Знам, че няма място за притеснение, но е кофти с засичане на овуто... но то наистина, когато реши да стане, ще стане  Wink и без да го мислим по много
Успех Hug

# 8
  • Мнения: 382
Явно при доста бебправещи мами  се появява проблем с цикъла  Rolling Eyes. Моя до преди 9-10 месеца направо по часовник ми беше ясен, точно на 30 ден, че и до минутата (е не чак толкова де). Сега всеки месец си прави каквото си иска. Един месец на 28ия ден, следващия на 42ия. Лудница. После ходи прави бебе... Че и с характер ве!
Тъй, че не се притеснявай излишно. Може да опиташ да си следиш БТ, поне да се ориентираш как ти върви овулацията. На мен ми е доста досадна процедурата по мерене на Т, защото все забравям  Embarassed.
Възможно ли е да изхвърлям оплодената яйцеклетка или нещо подобно?
Не ги мисли такива, по-скоро хормоните се наместват Wink. И разгледай Библиотеката на форума. Златна е! Мамите много са се препотили да съберат толкова много хубава и подробна информация!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
да давам съвети съм номер едно...ама не ги спазвам Mr. Green
Колко ще да се пазиш, то бебето един ден ще те излъже, ще се промъкне незабелязано и... ще видиш тогаз Twisted Evil
Айде вече викам да се промъква Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт