Отзиви за Мултисанастол

  • 1 903
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 489
Мами,някоя от вас давала ли е Мултисанастол(не знам правилно ли то пиша).

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Малкия пие основно него. Пробвали сме и Киди, който се смята за много добър и разни други, но определено предпочитанията са към Мултисаностола.

# 2
  • Мнения: 1 708
Здравейте.Аз също съм давала на децата какви ли не сиропи,но най съм доволна от Мултисаностол. Hug

# 3
  • Мнения: 1 320
Всичко най хубаво за Мултисаностола !
Много съм доволна ! Simple Smile

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
и аз мога да напиша само хубави неща за него.

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 992
Нашата педиатърка ни предписа Пиковит. Много съм доволна от него. 
Наши познати пиха Мултисаностол, за повишаване на апетите, но резултат нямаше.
Посъветвай се с лекар точно кое от всичките витаминни сиропчета да даваш /в аптеките има много/ според това какъв ефект искаш да постигнеш.

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 992
Нашата педиатърка ни предписа Пиковит. Много съм доволна от него.  
Наши познати пиха Мултисаностол, за повишаване на апетите, но резултат нямаше.
Посъветвай се с лекар точно кое от всичките витаминни сиропчета да даваш /в аптеките има много/ според това какъв ефект искаш да постигнеш.

# 7
  • Мнения: 37
Дъщеря ми е на 5 и половина и сме пробвали най-различни сиропи,тъй като и се наложи от 2г. да тръгне на градина.Мога да ти кажа ,че Мултисанастол е най-успешния в момента  и знам ,че комбинацията от съставки е много добре преценена .Няма да съжалявате за неговата употреба.А едно дете като си няма апетит  каквото и да му дадеш няма резултат голям.

# 8
  • Мнения: 2 596
Аз не съм особено очарована от Мултисаностола. Пихме го миналата година, но нямаше фект, върху нищо, нито върху апетита, нито върху имунитета. Сега стои в хладилника и това е.

# 9
  • Мнения: 2 596
Аз не съм особено очарована от Мултисаностола. Пихме го миналата година, но нямаше фект, върху нищо, нито върху апетита, нито върху имунитета. Сега стои в хладилника и това е.

# 10
  • Мнения: 429
А по колко време се пие Мултисаностола?

# 11
  • Мнения: 542
Доволна съм!
Когато е профилактично - по половин шише и почивка - две седмици или месец-два.
Когато е след боледувания - цялото шише.

Общи условия

Активация на акаунт