Avon - Spa

  • 1 787
  • 21
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ползвали ли сте продукти от СПА сериите на Ейвън? Какви впечатления имате? Конкретно питам за продуктите от следващия каталог, които са 1 за 7,90 и 2 за 13,80. Мисля да си взема нощния серум с екстракт от бял чай и подхранваща маска за коса с екстракт от маслина. А това на стр. 56 - Дневен лосион за лице с екстракт от морски водорасли - какво се явява? Като дневен крем или преди/след крема се ползва?
От СПА серията аз имам глинената маска и ексфолианта с екстракт от бял чай, от които съм доволна.

# 1
  • Мнения: 1 399
Ползвала съм душ гела с кафявата захар, душ гел и глинена маска със соли от Мъртво море и крема за тяло със зехтин.
От всичките съм много доволна.
От серията с морски водорасли - една приятелка си беше поръчала, но не й понасяше аромата Confused Аз обаче нямам представа за него, не съм ги мирисала, просто споделям, нейното впечатление.
А аз сега си мисля дали да не си поръчам  нещо от тази новата серия "Бразилска дъждовна вода" Thinking Някой пробвал ли ги е вече?

# 2
  • Мнения: 3 835
Тези продукти почти са ме разорили ... Close
Все още не съм видяла 12 каталог!, но ...
От серията с бял чай имам ексфолианта и пилинг-маската за лице , нямам думи - супер са, а ароматът им е божествен. Белият чай има подмладяващо действие. Сигурна ли си, че искаш точно това  Rolling Eyes
Лосионът с морски водорасли е дневен - има SPF 10. На мен ми е леко мазен на мазната кожа. А пяната почиства страхотно. Маската с водорасли също е много хубава - за мое учудване не изсушава много.
А Бразилската серия ми е някак по-лятна. Спреят направо ме спасяваше в непоносимите жеги юли  Laughing

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Белият чай има подмладяващо действие. Сигурна ли си, че искаш точно това Rolling Eyes
О, това на снимката вляво е дъщеря ми, да не ни обърка  hahaha
Имам нужда от хубав нощен крем, затова се спрях на този лосион.
Как ще ми дойде дневният лосион на моята смесена кожа  newsm78 Обикновения крем на Авон с липозоми, както и онзи матиращия Visible Perfection с SPF 20 са ми добре на кожата.

# 4
  • Мнения: 1 002
лосиона е по-лек и течен от крема( по принцип ) .. според мен за нощта трябва нещо по - плътно ...
с каква кожа си ?..сега видях със смесена ...значи тоя лосион е за деня , а за нощта нещо малко по-плътно ...

иначе серията спа много ми харесва( иама 3-4 неща ) , просто обичам такива аромати и то много ...

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
лосиона е по-лек и течен от крема( по принцип ) .. според мен за нощта трябва нещо по - плътно ...
Тъй де - питам за лосиона дали замества дневния крем; за нощен се спрях на серум с бял чай.

# 6
  • Мнения: 1 002
ох , чак сега разбрах ...да , замества
ще ти я овлажни добре ( тъкмо се нуждае от влага след лятото ) и няма да стане тежко след като ти е смесена кожата .......

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Сериите с бял чай и с маслина са срахотни  yes
От тях доста ми олеква джоба  Sunglasses

Още нямам новия каталог, та какъв е този нов нощен серум, че и на мен ми свърши нощния крем и тъкмо се чудя какъв да си поръчам?

# 8
  • Мнения: 1 028
Аз като представител имам привилегията да пробвам новите продукти една кампания преди да излязат в каталога и си възползвайки се от това си поръчах нощния серум с бял чай и вече 2 седмици го ползвам и мога да кажа,че има идеално действие,порите ми се свиха,тена стана по-равномерен и кожата по-гладка.Няма да съжаляваш.

# 9
  • Мнения: 4 371
Аз имам крем за тяло с морски водорасли, много ми е неприятна миризмата и не мога да го ползвам. Майка ми има екфолиант и маска за лице(май с бял чай бяха), каза, че е много доволна. Сега съм й поръчала въпросния нощен серум и едни ампулки за РД, дано и те са хубави.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Вдигам си темата, за да кажа, че дневният лосион с морски водорасли и нощният серум с бял чай са чудесни. Лосионът е много лек и попива за секунди, никакъв мазен филм не остава, хидратира чудесно. Нощният серум малко ме изненада, че е като вода (очаквах нещо по-плътно), затова нанасям върху друг крем по-често, по-рядко самостоятелно, и на сутринта кожата ми е много прекрасна.
Съчетавам с няколко маски за лице, но като цяло лицето ми е с видимо избистрен тен и много свежа кожа.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Бу, този лосион с водораслите как точно се ползва? Самостоятелно като крем или слагаш и крем, преди или след него?

# 12
  • Мнения: 524
някой да е използвал крема за тяло с масло от шея на евън от планет спа
дали е хубав ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 634
Кремът за тяло от точно тази серия нямам, но имам от същата серия този, който е за крака и лакти. Като качество е добър, но предупреждавам, че тази серия е доста тежка. Тя определено е за СУХА кожа.

# 14
  • Мнения: 3 835
някой да е използвал крема за тяло с масло от шея на евън от планет спа
дали е хубав ooooh!

То не е крем, а направо масло. Малко намирисва като на гранясало. Но не е развален, просто си е натурален. Малко трудно се разнася.
Подходящ е също и за чувствителна кожа. 

Общи условия

Активация на акаунт