Специалист при проблемно забременяване - Варна

  • 769
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета, пускам тази тема защото съм пред избор, който е много важен за мен! Много съм разочарована от настоящата си гинеколожка и вече и нямам никакво доверие, а явно има проблем за да не става беб4ето. Моля Ви бъдещи мами от Варна, кажете ми при кой лекар ходите. Споделете малко мнение за да се насоча.

Пробвах да пусна темата в справочника, но там никой не и обръща внимание, а аз нямам време, имам предполагаеми дизгнози, изписано ле4ение, но не съм спокойна преди да чуя мнението на специалист в областта.

Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 5 250
Доколкото знам доц. Маркова се занимава с проблемно забременяване  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 171
Аз също ти препоръчвам доц.Маркова. Приема в Майчин дом тел.331144. Преди да стигна до нея минах през доста варненски гинеколози и изгубих доста време и пари. Запеши си час поне ще си наясно какво е положението при теб.

# 3
  • Мнения: 9 092
Dendy, както ти казах и в седмичната тема, за Маркова бяха пуснати доста теми, в които имаше противоречиви мнения. Аз лично не знам дали във Варна има някой по-добър от нея, а не знам и тя самата доколко е добра, имайки предвид нещата които се изписаха...ако искаш, за повече информация, пусни тема и в Зачатие. Успех Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Денди, доц. Маркова е много добър специалист, но беше в отпуска и сега има свободни часове за след 2 месеца.
Ако не ти се чака, пробвай при д-р Капка Атанасова, също в Майчин дом преглежда. Аз отскоро съм при нея и съм доволна. Преглежда понеделник и четвъртък от 9 до 14 и сряда и петък от 13 до 18 ч.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт