Кърмене и антибиотик

  • 373
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Извинявам се предварително, затова че пускам тема която вече съм пуснала в "здравния", но там никой не ми е отговорил. Вие сте кърмачки и има вероятност Sad някоя от вас има опитност в това отношение. Така де ще се радвам на всяко мнение което ще ми дадете.
Налага ми се да пия "Дуомокс 1000мг " 2 пъти на ден, в продължение на 5 дни  Cry. Докторката каза, че не бил противопоказан за кърмачки. Пък и бебо преди време пи "Оспамокс" нямало и повод за притеснение от алергия. Да, ама аз се притеснявам  newsm45. Моля ви дайте акъл!
ПП: Бебо е изключително на кърма

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Има много антибиотици, които са съвместими с кърменето. Щом лекарката ти е казала, че този е от тях, бъди спокойна.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Активната съставка на Duomox-a е амоксициклин, който е безвреден при кърмене и преминава в кърмата в минимални количества. Така че, давай смело, още повече, че и докторката ти е потвърдила безопастността му. Няма нужда от притеснения според мен.

Бързо оздравяване  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря ви!
Ох, малко се поуспокоих.
Поръчах на мъжа ми да купи лекарствата и от утре почвам да ги пия, дано да помогнат.

# 4
  • Мнения: 23
Спокойно, и на мен ми се наложи и пих антибиотик, когато бебка беше на 2 месеца, даже май нямаше 2. Само че на мен ми бяха изписали Оспамокс и ми казаха да го пия след кърмене по възможност. Пожелавам ви бързо оздравяване Praynig

Общи условия

Активация на акаунт