Педиатър в района около РУМ-а/Възраждане/-Варна?????

  • 623
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 101
  Здравейте,момичета!!!В началото на 9-тият месец съм/вече/ и разпитвам наляво и надясно за педиатър,който да е освен добър и да ни е наблизо.Надявам се някой да се отзове с малко полезно инфо.Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 861
Бих ти препоръчала д-р Делева. Работи в поликлиниката в Трошево / под високите блокове/. Но тя не е GP, а детски педиатър и преглежда с направление от личен лекар или прави частни посещения в дома. Иначе ако питаш за личен лекар, незнам кого да ти препоръчам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 101
Teana,на мен точно педиатър ми трябва.Аз GP си имам и съм мн доволна от нея Peace На бебчо ще му трябва педиатър.Който да работи със Здравната каса и който обръща нужното /достатъчно/ внимание на малките си пациентчета newsm32.Тая д-р Делева къде точно и се намира кабинета,нейни координати имаш ли,а ти лично доволна ли си от нея?

# 3
  • Мнения: 861
Аз съм доволна от нея. но подчертавам, че тя преглеждаше сина ми само на частни прегледи /прегледа май струваше 10лв., но включва и контролен преглед след няколко дни/.Сега се разполява по рядко и се оправяме само с личната лекарка.Имам няколко приятелки които също водят децата си при нея /по-точно тя ги посещава в къщи/, но пак си плащат. Знам че работи и по здравна каса, но можеш да говорш с нея. Телефон ще ти го изпратя на лични.

Общи условия

Активация на акаунт