Vapros za vsi4ki bade6ti i nastoq6ti maimi4ki

  • 720
  • 14
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Mili mami,
Malko sam pritesnena i za tova iskam da spodelq s vas.Normalno li e da ima dni , v koito bebo da e po-aktivno ot drugi.Ponqkoga se slu4va to da si krotuva i da ne se obajda-use6tam samo edini4ni leki propukvaniq v korema.A drugi dni taka me "ra4ka" newsm68 E,normalno li e tova?
  LEK DEN NA VSI4 newsm47KI

# 1
  • Мнения: 5 577
Нормално е.
И то си има активни и пасивни дни.  Wink

Не се притесявай, успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 8 932
Хич не се притеснявай, съвсем е нормално. После в края като се раздвижи почти на спира. Ще искаш да е по-кротък

# 3
  • Мнения: 702
Напълно нормално
Аз като бях бременна имах един такъв ден в който ама грам немръдна това бебе притесних се и хукнах на преглед а тя бубата си спяла  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 164
Абсолютно нормално е, не се притеснявай  Grinning.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Съвсем нормално, не се притеснявай Laughing, като се роди ще ти се иска да има от спокойните дни, ама нямааа.. Joy

# 6
  • Мнения: 2 952
Da..normalno e ...I ot  towa  kakwo   hapva6 zawisi ..ot mnogo raboti ...Men me rita  sled kato pia priasno mliako ili sled kato iam  6okolad ...poniakoga  po cial den 4akam  za edno  ritvane .. Grinning
 (ne raboti kirilicata)

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз почти не усещах беба...Бях се попретеснила. Но сега си е много кротка и послушна/за сега Laughing/. Не се шашкай-всичко ще е наред!

# 8
  • Мнения: 7 186
Нормално е, и при мен е така.
Но моето обикновено денем кротува, нощем беснее. Confused

# 9
  • Мнения: 1 427
Ох,като си спомня как съм се шашкала и аз като не я усещах някои дни Mr. GreenСпоко,и то има нужда от почивка.

# 10
  • Мнения: 2 047
  Мойто се движи много , когато нещо съм се претоварила с ходене или работа. А когато си лежа по цял ден и съм отпочинала - удря по веднъж на час и това е.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 701
НАПЪЛНО НОРМАЛНО.АЗ СЪМ ИМАЛА СЛУЧАЙ КОГАТО НЕ СЪМ УСЕЩАЛА АКТИВНО ДВИЖЕНИЕ 2 ДНИ,НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПОСЛЕ  ЕДНА СЕДМИЦА ИМАМ ЧУВСТВО ЧЕ ПРАВИ САЛТА newsm53

# 12
  • Мнения: 6 472
Оооо колко само се панирах за тези дни, в които нищо не усещах Shocked Съвсем нормално се оказа. Мойта буба имаше две състояние - или се меткаше като риба на сухо или си трайкаше по цял ден Grinning

# 13
  • Мнения: 5 183
Нормално е, но разбирам 4е се притесняваш Това е то май4инството. Оттук насетне ... какво ли няма да ни минава през главите. Всяка майка иска най-доброто за детето си. Нали казват:"Дано не ти се слу4и това, дето майка ти го мисли"/нещо в този дух/. Така сме майките - притесняваме се нонстоп за здравето на децата.

# 14
  • Мнения: 2 672
сладурана! Hugспокойно ! всичко е наред , нали и ти имаш периоди в които спиш , и такива в които си активна Hug

Общи условия

Активация на акаунт