Моля за помощ евнтуална нежелана бременност :(

  • 1 370
  • 15
  •   1
Отговори
Първо здравейте на всички
искам да ви попитам възможно ли е да забременея в четвъртия ден от месечният ми цикъл и ако може голяма ли е вероятността или е 1 на 10000?Моля да ми дадете точен отговор защото питах доста хора и всички ми отговарят различно и започнах да се притеснявам много Sad((.
Мн благодаря за всички отговори предварително

# 1
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Predi da zabremeneq iz4etoh mnogo informaciq za tova koga zapo4va ovulaciqta.Bqh mnogo iznenadana kogato pro4etoh 4e ima jeni pri koito ovulaciqta moje da nastapi po vreme na menstruacia.Ne moga da ti kaja procent za takava vazmojnost,no sam 4ela i 4uvala 4e e vazmojno.Moje bi pri mnogo malka veroqtnost,no moje da se slu4i.
Tova e koeto znam,dano da sam ti bila ot polza,no da vidim i drugite kak mislqt.
 USPEH!  Peace

Последна редакция: ср, 28 сеп 2005, 19:01 от bgbubu

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Възможно е, дори да не настъпи овулацията по време на менструация, то тя може да настъпи още първите дни след цикъла, което също дава шанс за бременност.
Но сега се успокой, не го мисли и ако ти закъснява следващия цикъл си направи един тест.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Никой не може да даде точен отговор. Овулацията при всяка жена е различно. Аз Забременях 2 дена след края на месечния цикъл.
nelisa го е казала - тест.

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Az, razbira se, ne iskam da kaja ,4e ti si ot tezi jeni-vseki znae, 4e vsqka jena e individualen organizam.Pri vsqka ovulaciqta nastapva po-razli4no vreme.Az primerno ovuliram vseki mesec po razli4no vreme i dori ne vseki mesec.Testvala sam se s testove za ot4itane na ovulaciqta.
 ne se pritesnqvai.Samo se pitam za6to smqta6 ,4e e stanalo to4no togava?

# 5
  • Мнения: 7 186
Можеш да забременееш по всяко време, има редки случаи и на овулация по време на цикъл, наистина точен отговор не може да се даде.
А имаш ли някакви поводи да се съмняваш за бременност?

# 6
  • Мнения: 2 672
няма невъзможни неща! за да разбереш си направи тест и после на преглед ,ако нещо се съмняваш

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Даже и в цикъл забременя една позната. Та вярно всичко е възможно.

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Възможно е, дори да не настъпи овулацията по време на менструация, то тя може да настъпи още първите дни след цикъла, което също дава шанс за бременност.
Но сега се успокой, не го мисли и ако ти закъснява следващия цикъл си направи един тест.
 202uu
Възможно е и още кака, това не е най разумния начин за предпазване от забременяване, като правите секс по време на менструация или по време когато уж няма овулация. Не се притеснявай направи си тест, няма нищо по сигурно от това, и тогава го мисли.

# 9
  • Мнения: 917
Ако все още не е минало много време просто си вземи един Постинор

# 10
a kolko vreme trqbav da mine za da si napravq testa i toi da e to4en?

# 11
  • Мнения: 4 428
Аз забременях точно 4 дни след края на цикъла ми.
Тестовете, за да си сигурна в резултата, е най-добре да се направят след поне 1 ден закъснение.
А ти като си имала съмнения за "гаф", защо не си купи един Постинор да изпиеш, за да ти е мирна сега главата newsm78

# 12
  • Мнения: 208
Az taka zabremeniah #Crazy

# 13
На 5 тия ден от цикъла забременях,веднага пих Постинор и в момента съм в 7 месец Laughing

# 14
  • Мнения: 410
мисля ( не съм сигурна ) че касетъчните тестове дават резултат и преди закъснението на цикъла.
Иди в аптека, питай и прочети. Няма срамно де!

Общи условия

Активация на акаунт