Алергия ли е?

  • 369
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, от няколко дни клепачето на едното оченце на бебчето ми е силно зачервено и има пъпчици. Днес забелязах и няколко пъпчици под оченцето. От скоро давам зеленчукови пюрета. Вчера направих глупостта да и дам готово пюре на Ганчев, което съдържа сухо мляко и грах (освен всичко друго). Но обривът е по-отдавана (поне 5-6 дни). Дали е някаква алергия (която може да не е хранителна), или някакво кожно заболяване (никъде другаде по тялото няма обрив)? GP-то ми вчера не забеляза нещо тревожно (тогава обривът не беше така силен), според нея това си е родилното петно. Детенцето наистина се роди с такива петна на двете оченца, но смея да твърдя, че те вече бяха избледнели. Много съм разтревожена. Дайте съвет.

# 1
  • Мнения: 176
 smile3504  мойта бебка също имаше обрив под оченцето и се оказа че се е изринала от пиоре на хип реших да я поглезя с едно за нощно хранене сега има обриви по свивките и спрях плодовите и почти из4езнаха така че е вазможно не страшно пробвай няколко дена пресни плодове и то ще си покаже аз цяло лято и давах домашно направени или пресни плодове и сега се поизчерпаха почнаь с готови и се изрина пробвай и ти успех

Общи условия

Активация на акаунт