Moя приятелка,

  • 548
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
американка, има дъщеря на 5 години. Много се сближихме с нея (приятелката ми), а дъщеря и е с постоянно впит поглед в мен. Отначало ме бъркаше с Барби, после реши, че съм "принцесата на България", а след сватбата ми, на която тя беше flowergirl, тотално и централно заключи, че не само аз съм принцесата на България, ами майка ми и баща ми са краля и кралицата.  Laughing Flutter Laughing Heart Eyes. Преди няколко дни моята приятелка ми казва, че както си седели в колата, щерката чува песен на АББА ( аз танцувах с детето на Dancing Queen) , та чува тя пеента и започва едни чупки, едни размятания на коси, едни погледи да хвърля...Майка и я поглежда учудвателно и тя казва " аз съм G&J" Joy...
Въпросът ми е - имат ли живи кумири вашите деца- познати, приятели, някой, който всъщност е толкова обикновен за вас, но същевременно толкова приказно невероятен за децата ви? На моменти чувствам страхотна отговорност пред това момиченце, особено когато  с трепет се втренчи в мен или се чуди как да се присламчи - ми все пак съм цяла принцеса на царство България, и тя твърдо и непоклатимо вярва, че някъде там, в царство господарство, живяла принцеса G&J и изведнъж и се явила и проговорила с човешки глас Laughing Heart Eyes bowuu

И за да не бъда голословна - и аз навремето си имах моята принцеса от приказките, но вълшебните кули мигом се срутиха, когато  "принцесата" трагикомично се превърна в  жаба.... Cry, превръщайки се в най-обикновена изкукала моя леля....верно, стюардеса, верно умопомрачително красива, но все пак гадна "жаба".....

# 1
  • Мнения: 2 792
 Много е миличко, това което си написала.
  Мойте деца нямат, точно определен кумир, поне аз не съм забелязала това. Но те си имат вълшебно царство, това е Монреал, сестрите ми живеят там и си идват 1-2 пъти годишно, при всяко идване се носи един куфар с подаръци и бонбони (според мен, те направо се уливат Rolling Eyes). И сега най-голямата мечта на Момчил е да отиде в Монреал, за него там е нещо като царството на играчките и бонбоните Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 13 206
Много ми хареса това, което си написала  Grinning
Моята дъщеря още е малка за кумири, исках просто да напиша колко ми харесва темата... особено последния абзац за лелята-стюардеса Mr. Green. Гадно е когато разбереш, че кумира е обикновена "жаба"  Tired

# 3
  • Мнения: 1 017
татито  Simple Smile една ве4ер, преди година ба6та му го слага да спи и Гого в просъница му каза "ех, тате, като порасна искам да съм то4но като теб"  Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт