Хомеопат в Стара Загора

  • 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър хомеопат в Стара Загора?
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 655
Случайно попадам на сайта на д-р Марияна Райчева - класически хомеопат.
http://homeopatia.hit.bg/index.html
Имам известни познания по класическа хомеопатия и от прочетеното в сайта мисля, че може да и се довериш . Нямам личен опит от въпросния хомеопат!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз ходя при д-р Ц. Казийска. Много съм доволна. Повечето й пациенти са деца, но лекува и възрасти. Ние ходим цялото семейство. Тя практикува съвремена хомеопатия. Ако те устройва ще ти дам координати

# 3
  • Мнения: 1 655
Тя практикува съвремена хомеопатия.
Какво значи 'съвременна' хомеопатия?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ами при класи4еската лекаря те определя като тип човек които отговаря на определено лекарство. Взимаш си лекарството и то трябва да ти оправи всички болежки. Не съм много сигурна дали съм точна в обясненията си защото никога не съм се лекувала така. Тези които ходят при класичски хомеопати могат да кажат. Моята лекарка ми изписва по 3-4 различни лекарства (както при лич. лекар - едно за хрема, друго за кашлица, температура и т.н.). Та разликата наи-ве4е е в това 4е едните лекари изписват само едно лекарство, а тези като моята пове4ко. Това е.

# 5
  • Мнения: 1 655
Имаш в предвид Боаронска хомеопатия Simple Smile До сега никой не я беше наричал 'съвременна' Simple Smile

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
 Laughing явно е така, но в книжките никои не я нарича Боаронска. Просто я разделят на класическа и съвременна.

# 7
  • Мнения: 5 228
Ако искаш пиши на лични на sladka hapka или Jade - те са от Стара Загора и ходят при добър хомеопат (всъщност не знам дали е един и същ).

# 8
  • Мнения: 6 243
Ако искаш пиши на лични на sladka hapka или Jade - те са от Стара Загора и ходят при добър хомеопат (всъщност не знам дали е един и същ).
един и същ е и е същата д-р Мариана Райчева, за която се споменава по-горе

Общи условия

Активация на акаунт