ochakvam pomoshta vi

  • 957
  • 4
  •   1
Отговори
Zdraveite mili maiki,iskam da spodelq svoq problem i ako mogete da mi dadete savet!Imam sin na 3g.,koito progovori mnogo rano nqmashe god.vsichko beshe nared ,no v edin prekrasen den deteto zapochna da zaekva.Vodih go na lekar,ot tam ni pratiha na psiholog-nishto.Vodih go po baqchki i tam pak,vseki kazva che e chustvitelen i zatova.Prez lqtoto shteshe da go uhape kuche,trugna na qsla,vkushti problemi i moge bi ot tova mu se subra i si gokarahme tozi problem.Kogato e spokoen i ne e nerven nqma problem ,no ponqkoga se qdosva che ne moge da kage kakvoto iska.Ako nqkoi se e sbluskval s podobno neshto shte se radvam i shte sum blagodarna da go spodeli  

# 1
zavedi go na logoped-praviat chudesa.Plemennitsata mi zapochna da zaekva ot uplaha i ia opraviha za polovin godina redovni uprajnenia.

# 2
  • Мнения: 5 183
Мъж ми доста е заеквал като у4еник и студент след стрес от развода на родителите си. Оправили са го в някакъв санаториум в Белово.

# 3
Логопед ще ви помогне , но става мнаго бавно и иска упоритост от ваша страна. Може да потърсите помощ и от хомеопат. Аз лично зная деца на които този проблем беше решен с помоща на хомеопатията и то доста бързо. Успех

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Определено ви трябва логопед. На същата възраст и брат ми заекаше и за по-малко от година редовни занимания с логопед нещата се оправиха.

Общи условия

Активация на акаунт