Мъжът ми май има проблеми

  • 635
  • 4
  •   1
Отговори
Момичета... Кажете!
Ситуцията е следната: аз имам близнаци / разнояйчни/ от първия ми брак. От мъжа ми никоя жена никога не е забременявала, а са опитвали две години. На всичкото отгоре той е с кръвна група 0-.... а аз съм АВ +.  Не си е правил спермограма - мисля, че го е адски страх да не се окаже, че има наистина проблем. Постоянно говори за дете, обаче го е страх да запонем да го правим. Аз съм така или иначе със спирала... Какво да правя?! Психиатър ли да му търся, на спермограма ли да го пращам... Дали да не си махна спиралата, пък да видим какво ще стане... не знам! Самата аз н съм наясно какво да предприема - моляяяяяя.... дайте ми свеж акъл!

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако го обичаш и искаш дете от него - махай спиралата. Кръвните групи в случая нямат значение. Това, че той не е имал дете от предишната жена нищо не означава. Може проблемът да е бил при нея.
Обичайте се, пък каквото дойде.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
кръвните групи нямат никакво значение за забременяването.

ако решите да започнете да правите бебе, прати мъжа ти на спермограма в специализирана клиника по стерилитет. психиатрите не правят спермограми.

но както разбирам, проблемът май е, че той не иска засега да прави деца?

# 3
Цялата работа е много странна - както казах аз имам близнаци и изобщо не съм преритала за още едно дете. Той обаче постоянно говори, че иска - като че ли чака аз да му го снеса Rolling Eyes! Без негово участие Laughing Мисля, че го е страх да опитаме, за да не се окаже, че не може да има деца. Така се надява, че е заради спиралата... и че ако започнем ще стане....

# 4
  • Мнения: 7 716
Струва ми се, че мястото ти не е тук!!!

Общи условия

Активация на акаунт