Пластична операция

  • 811
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте на всички.Имам син на 2 годинки и  съм много щастлива майка Blush.Има един проблем,че си нямаме татко.Но какво да се прави,в живота няма пълно щастие.
Та да почна по темата.От извесно време ми се върти една идея в главичката и незнам какво да правя newsm78.Мисля че е време да направя нещо и за себе си,с цел да си подобря самочуствието.
Искам да си направя корекция на носа.Вече си направих специални снимки за да ги покажа на лекар.Но проблема е че не се спирам на подходящ.Мили дами ако можете помогнете ми при избора на добър пластичен хирург.Ако някоя от вас е чувала за добър нека да ми пише.Не съм сигурна че темата ми е за тук,но ако сметне модератора да я премести няма проблем.
Предварително благодаря на тези които ще ми пишат. Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз съм си правила носа преди години. Бях 10-ти клас, когато ми падна дръжката на рейса на връх 8-ми март в/у носа и буквално за секунди ми се появи гърбица. Хирурга, който ме прави е Маджаров от ИСУЛ. Той е номер едно по правене на носове, но дали е жив  не знам. Доста беше възрастен.

# 2
  • Мнения: 10 758
аз съм си правила носа преди години. Бях 10-ти клас, когато ми падна дръжката на рейса на връх 8-ми март в/у носа и буквално за секунди ми се появи гърбица. Хирурга, който ме прави е Маджаров от ИСУЛ. Той е номер едно по правене на носове, но дали е жив  не знам. Доста беше възрастен.
Ами преди 2 г. беше все още жив.Аз познавам сина му, който също е лекар, но УНГ. Мога да му се обадя и да го питам, дали все още баща му работи в ИСУЛ.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, точно Маджаров и сина му ме правеха. Операцията беше в частния му кабинет

# 4
  • Мнения: 473
да, точно Маджаров и сина му ме правеха. Операцията беше в частния му кабинет
извине те ме но съм от скоро тук и хич немога да се одравя в форума

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
ВИж тук:
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm
Този хирург (доц.Анастасов) оперира небцето на детето ми.
Невероятен професионалист, специализирал във Франция, и освен това - изключително човечен и внимателен. Не е от онези, които обещават чудеса и ти вземат всичките пари.
Както ще видиш, на сайта са обяснени рисковете и евентуални неудобства.
Част от средствата от разкрасителните операции отиват за нуждите на АЛА, а това е Асоциация на пациентите с лицеви аномалии. Едно на всеки 700 деца се ражда без небце или с цепнатина на устните и небцето,  и тези деца се нуждаят от операция, за да могат да се хранят добре и да говорят нормално, отделно - и за да се чувстват като останалите.
Този човек прави и невъзможното в условията на нашата здравна реформа, за да може тези деца да имат нормален живот.

Общи условия

Активация на акаунт