Да се похваля...

  • 909
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Вчера ходих да си взема еднократната помощ от държавата, че съм й родила дете. Стана така, че малкият Жмъц озверя от глад докато бях в банката и помолих да я накърмя там. Веднага ме попитаха дали се притеснявам, за да ми предложат по-закътано място. Аз разбира се не се притеснявам Mr. Green
Докато детето си папаше спокойно, по-възрастните жени ме гледаха с нескрито възхищение и обсъждаха, че съм била като икона на Дева Мария и Младенеца Heart Eyes Освен това успях да зарибя една 20-годишна служителка по идеите, че раждането не боли, ако ти не искаш да боли, и че е прекрасно да кърмиш Grinning Ако не друго, поне ще се замисли момичето. Ама явно за пръв път й се случваше да види кърмеща мама и остана очарована Blush Heart Eyes
Та... явно се променя отношението newsm78 към кърмещите. Става дума за Инвест банк Simple Smile

# 1
# 2
Та... явно се променя отношението newsm78 към кърмещите.
smile3501 smile3501 smile3501
И аз го забелязвам напоследък и това много ме радва, защото преди 5 години ме гледаха едва ли не като престъпник или луда. Вече всички са много по-толерантни дори при нас в дълбоката провинция. smile3521 Последно ми се наложи да кърмя в заведение (разбира се, прикрито) и келнерката и барманката дойдоха да ни се радват, а каката им обясни, че "НИЕ кърмим бебето" Heart Eyes и получи почерпка.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Каквито сте хубави и двечките,много ставате за популяризиране на идеите - че само на нас циганките ако остане... Mr. Green
Всъщност и моите наблюдения от навсякъде,където съм била досега(а аз ходя постоянно с бебата да върша всякаква работа) е,че хората много се умиляват от гледката и са позитивно настроени Grinning

# 4
  • Мнения: 6 243
Аз съм клиент на банка Хеброс, така че ще имма грижата...
Вижте там вие какво ще направите, че да покрием барем банковата мрежа Grinning

# 5
  • Мнения: 703
Браво, Асе, така трябва newsm10
И аз вчера кърмих пред доста публика- градинката пред банята, ама не се изтъпаних най- отпред, та незнам как са ме гледали Shocked
А предишното пък беше по Симеон- ходим с една приятелка по магазинчета, детето се буди гладно и къде, къде...отивам в едно задно дворче и една жена "Кой търсите?", ами викам "Търся къде да си накърмя детето". Жената се зарадва, донесе ми стол, сложи го на слънчице и така  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 926
Каквито сте хубави и двечките,много ставате за популяризиране на идеите - че само на нас циганките ако остане... Mr. Green
А, де! Къде ги тия светлокестеняви циганки с руси циганчета Hug Hug Hug
Сега пък кърмих в един магазин за платове и пак ми дадоха столче и ми се радваха Grinning

# 7
  • Мнения: 449
Моля, моля, някои вече самоинициативно сме се заели с магазинната мрежа. Де що има магазин по главната (основната търговска улица в нашия град) сме я "напоили". Даже вече си избираме магазините с по-удобните фотьойли. Mr. Green Ако някой от нашия град се интересува, насреща съм за информация Wink

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Казвай, казвай, току виж сме закъсали някъде Wink
Не че не съм кърмила и пред "Верея", но да знам и скришните места Grinning

# 9
  • Мнения: 449
Ето я "Полегнала ми Тодора", за всички, които я пожелаха Mr. Green
Та най-удобният фотьойл в Липоград е в магазина на ъгъла точно срещу ресторант "Феникс"(от страната на дюнерите). За справка, това е фирменият магазин на фирма "Ревю''. Продавачката е много отзивчива, приютява и при дъжд, а фотьойла е направо...жесток. Най-хубавото меко нещо, на което можеш да седнеш Wink

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Супер!
Днес превземаме банки и магазини, утре паркинги и гаражи, вдругиден министерски съвет и съдебна палата. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 512
Днес превземаме банки и магазини, утре паркинги и гаражи, вдругиден министерски съвет и съдебна палата. Mr. Green

Ние сме на всеки километър, оттук до края на света Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing

# 12
  • Мнения: 3 926
Днес превземаме банки и магазини, утре паркинги и гаражи, вдругиден министерски съвет и съдебна палата. Mr. Green

Ние сме на всеки километър, оттук до края на света Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing
Ще кърмим във вашия магазин с предимство, стига да имате удобно и подходящо място. С предимство се ползват мебелните магазини Mr. Green Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 4 381
Вчера се кърмихме на паркинга на една бензиностанция. Само там имаше място за сядане.  Не знам как са ме гледали, защото аз гледах момата Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 4 244
Ах, като ви чета и ми капе мед от душата!
Така да ви се кефя за смелостта, за непукизма и за новаторството!  Peace

Аз мога да ви кажа че навремето в Берое съм кърмила в Градската градина и някои кафенета и са ме гледали като полезно изкопаемо, но в селото тук и покрайнитите съм кърмила дето ми падне и никой не ме е поглеждал даже - нали тук това е нормална гледка

Пожелавам ви и в България - (сега в София, утре в други градове!) да стане ежедневие и дори да не ви поглеждат, защото ще се възприема вече като най нормалното нещо на света!

Общи условия

Активация на акаунт