Един сайт за ученика

  • 562
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 826
За тези, които не го знаят:
http://znam.bg/com/home

Преписвам от списание "Журнал за жената":

В първия ден на новата учебна година стартира образователният интернет-портал znam.bg. Той е изцяло с българско съдържание и се осъществява с подкрепата на Министерството на образованието и Министерството на съобщенията. По проекта работят специалисти от Българската академия на науките, СУ "Св. Климент Охридски" и авторитети във всички области на познанието.
Порталът е реализиран с техническото съдействие на Oracle и БТК. Търсенето в ресурсите на znam.bg ще бъде интегрирано в един от основните български портали - GBG.bg (Гювеч.bg), както и в сайтовете от групата на НетИнфо.
Основната мисия на znam.bg е да се превърне в основен източник на знания и информация. В него ще се включат учебни помагала, произведения от българската и световната литература и поезия, исторически документи. Мултимедийното съдържание на портала ще отговори на потребностите на образователния процес в основното и средното училище. За училищата достъпът до сайта ще бъде безплатен.



В сайта пише, че част от материалите са платени:

Достъпът до част от съдържанието на знам.бг е платен! За да ползвате пълните ресурси на знам.бг, трябва да закупите код за достъп, който може да заплатите по следните начини:

Чрез SMS
Чрез ePay
Чрез пощенски запис
Чрез банков превод

 
Чрез SMS

24-часов достъп - 0.50 лв. (без ДДС)

Изпратете SMS със текст ZNAM на кратък номер 11178
(и за двата мобилни оператора)

Чрез ePay - плащане с дебитни карти, регистрирани в системата за електронни разплащания ePay

Чрез пощенски запис - плащане с телеграфен или обикновен пощенски запис.

Чрез банков превод - плащане с платежно нареждане.

Абонаментни схеми:
 
1 месец – 9.99 лв. 4.99 лв.
3 месеца – 19.99 лв. 9.99 лв.
6 месеца - 29.99 лв. 14.99
9 месеца - 39.99 лв. 19.99 лв.
1 година – 49.99 лв. 24.99 лв. 




Последна редакция: пт, 30 сеп 2005, 15:28 от Amidala

# 1
  • София
  • Мнения: 3 626
Мерси много Grinning

# 2
  • Мнения: 1 399
Благодаря и от мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 244
И аз благодаря

# 4
благодаря много за инфото смятам че ще е полезна за доста хора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт