Китайски сайтове за пазаруване?

  • 17 588
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте!
Първо искам да се извиня ако вече има подобна тема...поне аз неможах да открия такава но все пак... Simple Smile
От известно време започнах да се интересувам от китайските сайтове за пазаруване. В тези сайтове има от всичко по много - много разнооразни стоки, много ниски цени и много лъжци...
Първата ми покупка от такива сайтове бяха бижута. Платих през Pay pal и дойдоха само за няколко дена. Останах наистина впечатлен и от изработката и от обслужването...и от цената. След това се порових още и попаднах на сайтове за теника. В един от тях имаше online връзка и реших да задам няколко въпроса на човека от сайта. Оказа се, че има минимална бройка, която трябва да се поръча (5 предмета) но ми каза, че те държат няколко сайта и мога да поръчам от различните сайтове различни неща за да го докарам на бройка. Аз от доста време исках да си купя Iphone но в Бг подобна дранкулка струва 1000 лв което е смехотворно. В този сайт Iphone (истинския уж, а не менте) се продаваше много евтино и аз реших да си купя един и прибавих още 4 дреболиики. Трябваше да платя през Western union обаче. Само за превода ми взеха 35 USD. След това отново говорих с човека от сайта и той ми каза, че е получил парите и ще изпрати стоката...После се затри и нито пари нито Iphone...Сега ще се опитам по някакъв начин да си търся правата макар, че ме съмнява да успея да направя нещо, още повече, че става дума за Китай.
Въпроса ми е има ли някой, който е пазарувал от такива сайтове за да сподели опит? Интересуват ме най-вече сайтове за техника защото все още искам да си купя Iphone но от проверен сайт.
Мерси предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
Никой ли не е пазарувал от китайски сайтове?  Wink

# 2
  • Мнения: 0
Има тема за http://www.alibaba.com , в който има същия случай,като твоя. Иначе за Iphone автентичен гледай тук, има много добри предложения: цък.

# 3
  • Мнения: 0
За www.alibaba.com неможах да намеря темата но не се съмнявам, че има много хора, които са били ужилени в такива сайтове. Именно затова реших да попитам за сайтове, от които е пазарувано и хората са доволни от стоката и като цяло. Колкото до www.iphone-bulgaria.com има много хора които продават но цените ваобще немогат да се конкурират с тези в китайските сайтове, а то няма и как да бъде иначе.

# 4
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454970.0 - ето я темата, а това, което казваш за Iphone-ите разбирам,че искаш автентичен чисто нов и евтин - е такава опция няма ... Като искаш реплика на добри пари влизай в http://www.aukro.bg има доста търгове, които свършват на прилични цени.  Peace

# 5
  • Мнения: 0
Автентичен, нов и евтин - определено може да се намери, просто трябва здраво търсене. В интернет има всичко. Надявах се някой да е търсил по-задълбочено но май няма такива изгледи. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 690
http://www.dealextreme.com/ -  от този сайт има доста майки, които са си купували телефони. Назад има теми за него - потърси ги

# 7
  • Мнения: 0
Автентичен, нов и евтин - определено може да се намери, просто трябва здраво търсене. В интернет има всичко. Надявах се някой да е търсил по-задълбочено но май няма такива изгледи. Rolling Eyes
Зависи какво разбираш под евтин разбира се, иначе в диапазона 500-800лв. може да се намери свястно 3G, ама айде стига толкова спам, ако има нещо на лични.  Peace

# 8
  • Мнения: 0
За такива пари ми е ясно, че може да се намери Iphone. 500-800 лв. не са никак ниска цена. Аз съм виждал в китайски сайтове цени доста под посочените но след като веднъж ме метнаха не смея да купувам от непроверени места в нета.
Теми в които става дума за www.dealextreme.com съм намирал и съм преглеждал сайта но там неможах да намеря Iphone, продават единствено аксесоари но не и самия апарат newsm78

# 9
  • Мнения: 1
и аз малко да поспамя но не ме бийте
та и аз се ровя из китайски сайтове е не за техника но...та някъде четох за доста такива ужилени хора и като съвет бяха писали ако опцията на плащане е само western union или подобни такива системи на плащане, както и директен превод на пари ,то тогава това със сигурност са лъжци...дано това ви е от помощ за напред  Peace
от моят опит съм стигнала до извода че евтино и хубаво нещо няма  Peace

# 10
  • Мнения: 97
Здравейте!
Първо искам да се извиня ако вече има подобна тема...поне аз неможах да открия такава но все пак... Simple Smile
От известно време започнах да се интересувам от китайските сайтове за пазаруване. В тези сайтове има от всичко по много - много разнооразни стоки, много ниски цени и много лъжци...
Първата ми покупка от такива сайтове бяха бижута. Платих през Pay pal и дойдоха само за няколко дена. Останах наистина впечатлен и от изработката и от обслужването...и от цената. След това се порових още и попаднах на сайтове за теника. В един от тях имаше online връзка и реших да задам няколко въпроса на човека от сайта. Оказа се, че има минимална бройка, която трябва да се поръча (5 предмета) но ми каза, че те държат няколко сайта и мога да поръчам от различните сайтове различни неща за да го докарам на бройка. Аз от доста време исках да си купя Iphone но в Бг подобна дранкулка струва 1000 лв което е смехотворно. В този сайт Iphone (истинския уж, а не менте) се продаваше много евтино и аз реших да си купя един и прибавих още 4 дреболиики. Трябваше да платя през Western union обаче. Само за превода ми взеха 35 USD. След това отново говорих с човека от сайта и той ми каза, че е получил парите и ще изпрати стоката...После се затри и нито пари нито Iphone...Сега ще се опитам по някакъв начин да си търся правата макар, че ме съмнява да успея да направя нещо, още повече, че става дума за Китай.
Въпроса ми е има ли някой, който е пазарувал от такива сайтове за да сподели опит? Интересуват ме най-вече сайтове за техника защото все още искам да си купя Iphone но от проверен сайт.
Мерси предварително Simple Smile

Незнам къде си търсила но има такава тема във форума  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671746.0

Общи условия

Активация на акаунт