за еднократната помощ за раждане

  • 518
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета помагайте newsm78 В началото на септември родих второто си дете и дочух, че тази прослувута помощ се изплаща вече от Общината, а не се превежда чрез работодателя. Та въпросът ми е-слух ли е това или не?

# 1
  • Мнения: 5 299
На мен ми ги изплатиха чрез картата за банкомата

# 2
  • Мнения: 414
Тази еднократна помощ отдавна се изплаща от Общината, а не от Работодателя.

Трябва да подготвиш следните документи:

Документ за гражданско състояние (май така се казваше) - в него пише колко деца имаш и кои са, кой ти е мъж, взима се от Общината, служба ЕСГРАОН, кажи им за какво ти трябва, те знаят каква точно бележка да ти дадат.

Актовете за раждане И НА ДВЕТЕ ти деца, плюс копия.

Личните карти - твойта и на мъжа ти.

Ъъъ, дали нямаше още някакъв документ, някой ако се сети, да каже.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 701


Трябва да подготвиш следните документи:

Документ за гражданско състояние (май така се казваше) - в него пише колко деца имаш и кои са, кой ти е мъж, взима се от Общината, служба ЕСГРАОН, кажи им за какво ти трябва, те знаят каква точно бележка да ти дадат.

Актовете за раждане И НА ДВЕТЕ ти деца, плюс
Това са документите да, няма други. newsm10

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
А и личните ви карти! Извинявам се! newsm53

# 5
  • София
  • Мнения: 1 057
 Аз отидох в подразделението на "Социални грижи" в нашия район, където попълних бланка за "еднокартана помощ при раждане". Взеха ми оригиналния акт за  раждане на детето и едно копие. Личната карта само им я показах, не съм я снимала. В бланката посочих по какъв начин искам да ми се изплатят парите - по банков път (или в брой).След един месец ми преведоха парите и ми върнаха акта за раждане.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Извинявам се за офф-а, но Мая, много е сладичък Калоянчо, пу-пу, да ти е жив и здрав!!!!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 218
Аз отидох в подразделението на "Социални грижи" в нашия район, където попълних бланка за "еднокартана помощ при раждане". Взеха ми оригиналния акт за  раждане на детето и едно копие. Личната карта само им я показах, не съм я снимала. В бланката посочих по какъв начин искам да ми се изплатят парите - по банков път (или в брой).След един месец ми преведоха парите и ми върнаха акта за раждане.

newsm10 newsm10 newsm10  и аз така направих

Общи условия

Активация на акаунт