Удължаване и сгъстяване на косата

  • 897
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Има ли някой представа как се поддържа косата след това?Какво става с кичурите,които са вмъкнати след време,махат ли се и как и унищожава ли се собствената коса,както да речем след негърските плитки?Чудя се дали да си подаря такова нещо,след като косата ми в момента не е в цветущо състояние и доста пада.И какви са цените ориентировъчно. Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 622
Съвсем наскоро имаше такава тема.
Аз преди време много исках да си сложа допълнителни кичури,та бях поразпитала,но катто разбрах каква е цената и има теглих една звучна и сочна майна и им казах сами да си я слагат.Цените бяха от  600 лева нагоре  Crazy

А ми казаха,че не е добре да я сложат на падаща коса,така че не мисля,че ще е удачно в твоя вариант.Ако ти кажат пък,че може и нищо не ти рпечи,замисли се все пак дали не искат да ти вземат просто парите,без да се интересуват от последиците за твоята коса Rolling Eyes

Иначе се ходи периодично на поддръжка и пак на определено време ти я вдигат нагоре,щото твоята коса расте.
А това,което ртябва да правиш ти,не е нищо особено-кристали на краищата и е желателно да я връзваш като спиш,ако се въртиш много и ти се заплита.Май това беше.За мен лично цената беше най-шокиращата и затова се отказах от тези си мераци Crossing Arms

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
влез в сайта на дима стил и прочети. Съвсем пдробно е опсана цялата процедура

# 3
  • Мнения: 3 461
Благодаря ви за информацията.Не мога да намеря дима стил,бихте ли ми пуснали линк или точния адрес.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
отиди в google.com напиши "Дима стил" с кавички и ти излиза сайта
http://www.dimastyle.com/

# 5
  • Мнения: 3 461
Изчетох всичко,информацията в дима стил и предишните теми.DEianaZ,ти реши ли да ли ще се подложиш на тази процедура?Аз се запалих от една статия в "Hello",дават и координати на салона в Дубай,където ще ходя следващия месец.Притеснява ме обаче поддръжката после,защото не знам тук в Бахрейн дали разбират от тези неща и кой знае каква главозамайваща сума ще е. Rolling Eyes

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, ще си я удължа с прешиване, а не с лепене. Но първо трябва да отслабна!

# 7
  • Мнения: 3 461
да, ще си я удължа с прешиване, а не с лепене. Но първо трябва да отслабна!

Е,и аз това съм го замислила като награда за отслбването,което все още е в процес незавършен и безкраен. Laughing

# 8
  • Мнения: 7 186
И аз съм чувала,че от цялата процедура най- неприятна е поддръжката, защото трябва да се прави редовно, което е задължаващо откъм време и финанси.Tired
Иначе е много готино, като гледам повечето фолк певици какви страхотни коси са направили, и не си личи, че е изкуствено.

# 9
  • Мнения: 4 458
Моята фризьорка категорично ми забрани да си слагам такова чудо! Не било полезно за косата и косъма!

Аз обаче сега продължавам да се замислям защото тук където съм в момента прислагането на коса е направо като смяната на цвета на ноктите Wink А, разбрах и че цените си заслужават - някъде около 40 лв. като 20 са ти кичурите които може да си ги купиш от всеки магазин и във всяка форма и цвят (пепелно русо няма  Close ) и 20 за слагането от фризьор. А, може да беше и малко по-скъпо не помня но определено беше направо без пари като сравня с България Wink
Всеки път като се зазятам по кичурите в главата ми кънтят думите на фризьорката " да не си посмяла!"  Naughty

За потдъжката нищо не са ми казвали  newsm78 Когато питах кога се махат кичурите ми казаха, че след около месец или когато ми омръзне мога да ги махна или сменя Thinking

# 10
  • Мнения: 3 461
Не знам,забелязала съм,че фризьорката ми в България,която е много добра,се и Winkзказва негативно за процедури,които тя не прави и затова не  се доверявам на 100% за всичко,което ми каже.

# 11
  • Мнения: 4 458
Не знам,забелязала съм,че фризьорката ми в България,която е много добра,се и Winkзказва негативно за процедури,които тя не прави и затова не  се доверявам на 100% за всичко,което ми каже.

ей, това е добра тактика  Mr. Green

Ама моята фризьорка ми каза, че негрите си правят такива работи защото нямат хубави коси (като четки са им). Косите им са мноооого твърди и ..... издържат на такива приложки  Wink
Ние с нашите перушини не сме били за такова третиране  Whistling
Каза ми че ако много настоявам може да ми сложи каквото реша но после да не и рева че ми е окапала косата  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт