Кога ще почне да спи ?

  • 1 300
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Вече сме на 2 м и 1/2 и още се будим през ноща , а на мен така ми се спи . От както съм родила не съм спала 3 часа поред моята бебка все се буди кога ще почне да спи по цяла нощ ? Другите бебчета около мен не само че спят ами се и успиват .

# 1
  • Мнения: 218
И аз това се питам още - първо беше нощното хранене и коликите, сега са  зъбите ... май няма да има наспиване докато стане на  2 - 3 год. newsm78 надявам се не те отчайвам, но това са нещата smile3511

# 2
  • Мнения: 513
лелелеееее незнам дали ще мога да издържа .Сигурно един прекрасен ден ще изпадна в депресия то няма сън ни през ноща ни през деня направо се чувствам на ръда на силите си  Sad

# 3
  • Мнения: 1 089
Всяка вечер се питам същото. От както се е родила да има 2-3 вечери където е спала, иначе всяка вечер се буди през 30-40 мин., в най-добрия случай през час - два проплаква ставаме гушкаме се и така до сутринта.

# 4
  • София
  • Мнения: 84
И ние сме така, еде през три часа половин час се цедя-мия,после половин час сън,готвене,пране,гладене. ОМАГЕСАН КРЪГ.Курж. smile3507

# 5
  • Мнения: 5 577
Моя беб към 9-10 месеца започна да спи по-добре.
Сега по цяла нощ, наи-много 2 ставания да имам за водичка.

Успех.

# 6
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Моят дребосък от няколко дни вече не се буди за хранене през нощта, но се случва да се събуди и да го вземем при нас, но заспива веднага, така че това не се брои. Wink

# 7
  • Мнения: 1 613
Зори от 2-6 месеца си спеше без да се буди нощем, но от 6ти месец, та до сега се буди най-малко 2-3 пъти за вода или за бибата.

# 8
  • Мнения: 5 299
Вики до 4-я месец се будеше през 3 ч. после сама почна да си спи по цяла нощ, а от средата на 5-я месец и слагам бисквити(от гранулираните на Плазмон без глутен), мисля, че и те я засищат за през ноща. Сега като почнат да ни никнат зъбите, нищо чудно пак да почне да се буди.

# 9
  • Мнения: 46 482
Използвай времето, когато бебето спи и през деня и нощем, за да почиваш и ти Wink

# 10
  • Мнения: 2 978
Използвай времето, когато бебето спи и през деня и нощем, за да почиваш и ти Wink

Абсолютно!!!

При нас пък времето се обърна..до 6м спеше, но сега се буди много.

# 11
  • Мнения: 6 472
С голямата бях от майките късметлийки - на 1 месец спеше от 8 до 8 Shocked За сметка на това впрез деня не спеше повече от 15 минути, ама пък и не беше много ревлива - седеше и си зяпаше Grinning После към 8-ми месец до към годинка почна да се пробужда нощно време, но искаш водичка или биба и мирясваше бързо. Сега малкото манджа през 4 часа нощно време, но аз гледам да си дремвам през деня с нея Grinning

# 12
  • Мнения: 3 663
има два варианта -
първият е да чакаш търпеливо докато бебето самичко се откаже от буденето нощем за мляко, което никой не може да ти каже кога ще стане, защото за всяко бебе си е различно - както виждаш някои бебета спират още 2я месец, някои и до годинка го правят
вторият е да си го научиш сама, за което също ще ти трябват доста инат, нерви и сили
аз лично избрах втория и не съжалявам
Таня се научи за 2 седмици, беше на 2 навършени месеца и наддаваше стабилно (това също е важно)

Последна редакция: сб, 01 окт 2005, 16:02 от T o n i

# 13
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Това с недоспиването ми е супер познато. Аз през деня немога да спя, а нощем като се събудя 3-4пъти и все едно не съм спала:( Напоследък обаче малчо се буди все по рядко и установихме че ако е по хладно и тъмно в стаята спи по добре.

# 14
  • Мнения: 1 120
Oт както се е родила Вики до сега няма една нощ коята да не се е будила и аз да съм спала.Все се питам до кога ли...

Общи условия

Активация на акаунт