Тригодишно диване иска да плува

  • 653
  • 8
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моето диване - ето го:  tongue много иска да ходи на плуване. То е на три години и пет месеца. Доколкото знам, не записват на тази възраст. Ако знаете групи, в които допускат невръстни, но явно амбициозни (за нови бели и подвизи) младежи, моля кажете. Може и детски градини, стига да допускат външни деца в групата по плуване.
Врънка ме по цял ден и иска да го меря, дали бил вече голям, за да ходи на плуване. Опитах с голям леген, но не се върза. Много е хитър. Stuck Out Tongue Winking Eye Помогнете, за бога!
Благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 755
Преди време в басейн "Спартак" имаше малък детски басейн, отделно от другите два, плитък и подходящ за малчовци. Обаче не си спомням, от колко години ги взимаха, май от 4 годишна възраст. Пък и не знам дали работи още. Ето ти телефона, питай - 65-64-71 ( възможно е да има 8 или 9 отпред, този телефон го имам отпреди 3 години ).

# 2
  • Мнения: 5 183
Ами  newsm78 на мен не ми се струва странно, защото в държавата, в която живея сега, деца под годинка дори се у4ат да плуват в детски басейни. Това са съвсем малки групи с присъствието на родител, разбира се.

# 3
  • Мнения: 3 491
Да, и при нас има, до 3 годинки влизат в басейна с родител на уроци по плуване. А вчера една бабичка направо ме шашна с възмущението си, че внуците се научили чак на 4 години да плуват. Много беше свежо бабето, ама ... горката снаха.

# 4
  • Мнения: 816
В София Ленд има басейн за бебета и малки дечица, миличка Simple Smile ще издиря координатите и ще ги пусна тука.  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 183
В София Ленд има басейн за бебета и малки дечица, миличка Simple Smile ще издиря координатите и ще ги пусна тука.  bouquet
Браво на София Ленд!!! Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Аз проверявах за моята дъщеря в "Мадара" - казаха, че могат да я взимат само в събота и неделя следобед, иначе записвали след 6-годишна възраст.
А за събота и неделя може, защото са малко хора и могат да им обръщат повече внимание.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В София Ленд има басейн за бебета и малки дечица,...

Вярно ли?  Rolling Eyes

НЕ съм знаела. И къде точно в самия Парк да е тоз басейн?!?!?!  newsm78

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В София Ленд има басейн за бебета и малки дечица,...

Вярно ли?  Rolling Eyes

НЕ съм знаела. И къде точно в самия Парк да е тоз басейн?!?!?!  newsm78

utre shte pitam,no za parvi pat chuvam newsm78

Общи условия

Активация на акаунт