Панталони 7/8

  • 1 128
  • 10
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С какви обувки ги носите през зимата?
През лятото може и със спортни обувки, и със сабо, и със сандали.
Но през зимата? Имам едни дънки - зимни, много са хубави - Marks&Spencer. От миналата зима си стоят в гардероба и се чудя с какви обувки (по-скоро ботуши) да ги нося. При всички случаи се вижда голия крак и все ми се вижда грозно. newsm78

# 1
  • Мнения: 6 155
С нещо такова

   

# 2
  • София
  • Мнения: 3 662
Или пък ботуши тип "за езда". Аз така ги нося.

# 3
  • Мнения: 7 186
Биби е дала много добри предложения. Носят се задължително с дълъг ботуш, дори мисля, че тази зима ще е много актуална тази комбинация. Аз лично бих предпочела ботуш на висок ток, но може да се сложи и спортен ботуш, но това зависи от панталона и от цялостното облекло.
Кофтито на тези панталони е, че трябва да се подберат много внимателно, защото понякога стоят ужасно дори и на перфектна фигура.

# 4
  • Мнения: 2 529
Аз си купих такива панталони специално заради едни ботуши Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Аз нося доста панталони (предпочитам ги пред нормалните защото съм 164 и винаги трябва да скъсявам другите и обикновено им се разваля фасона) от кокалчетата до средата на прасеца. ОБикновено през зимата ги съчетавам с ботуши, но пък имам и един черен с вишневи тънки раета, който съчетавам с обувка с висок ток и каишки около глезена. Обувките са черни, а чорапите/чорапогащник са с цвета също вишневи и плътни. Лично на мен ми допада как седи.

# 6
  • Мнения: 2 672
с ботушки. не е грозно да се вижда , що?

# 7
  • Мнения: 671
А защо да е грозно да се вижда крака на мен по ми харесват с бота която да подчертава глезена и да се вижда и крака
Е разбире се с ботуш също е супер
Аз не съм видяла 7/8 които да седят зле Flutter

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
с ботушки. не е грозно да се вижда , що?
Абе, сигурно защото все съм ги пробвала на голо и като се видя с едни белезникави крачета между дънките и ботуша... Sick И се отказвам.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 529
Абе, сигурно защото все съм ги пробвала на голо и като се видя с едни белезникави крачета между дънките и ботуша... Sick И се отказвам.  Mr. Green

Ама на мен не ми се виждат краката с тези панталони и ботуши, защото панталоните покриват върха на ботушите. Ботушите ми стигат малко до под коляното. 

Ти да нямаш предвид панталони 3/4, които са малко над коляното, а 7/8 са някъде до средата на прасеца? С боти се вижда и кракът, но пък с едни готини чорапи или чорапогащи...  Wink

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 11:22 от kiki29

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами тези дънки са малко под коляното, но имам само боти. Сега ще търся ботуши, но нищо не ми хваща окото. Е, освен едни в "Ел", които струваха 500 и нещо лева.  #Crazy
Ще се възползвам от съветите ви!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт