Мъжете Рак

  • 120 198
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 460
Моят мъж е рак, аз също съм рак. Бих казала, че тази комбинация не е никак лоша, особено за дългосрочно партньорство. По принцип той е такъв работохолик, спестовник и принципен за някои неща, че чак ме изнервя.. Аз харча колкото имам и не мога толкова да се отдам на задължителна работа, както той го прави. Но пък е страшно отдаден на семейството, както и аз, за детето би направил всичко и най-вече ми харесва как си играе с него. Типичен мъжкар е за мен, но не от типа мачо, а от типа на "рицар на честта". Страшно чувство за хумор и комуникативност има, аз съм много по-затворена в себе си и определено ме уравновесява. Не сплетничи, докато аз живея малко в собствен свят и си фантазирам какво ли не. Не е най-големия романтик, които съм срещала, но определено няма да пропусне подарък за рожден ден или годишнина. Не се  ядосва лесно, трябва да съм го вбесила до безкрай за да изригне, всъщност това ми се е случвало само веднъж. Мога да разчитам на него, дава ми сигурност, може да бъде ревнив, но аз никога не съм му дала повод, защото знам, че там му е слабото място. Безрезервно свободна съм към него и винаги го подкрепям, за да се чувства добре, знам че  това е важно за него. Живеем все едно сме подписали някакъв несъществуващ кодекс на съвместното съжителство, сякаш го усещаме.. кое докъде може, като в същото време се опитвам да гоня мечти, защото за мен животът без промяна е спрял.

# 121
  • Мнения: 213
Avalinda аз съм рак също и приятелят ми, искам само да те поздравя теб и съпругът ти, да сте живи и здрави и напълно те разбирам за съвместното съжителство между 2ма раци, колко прекрасно е то , щастливки сме да знаеш... Blush

# 122
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Магстър, не видях в таблицата Овен - Рак  Shocked ние сме точно такава двойка, след всички недоразумения вече сме си ок. Той наистина е рицар. Перфектният мъж.

# 123
  • Мнения: 6
Магстър, много е яко това  Laughing аз съм дева, той е рак. като се има предвид, че е англичанин и като знам какво става като е болен, това "английският пациент" се вписва много точно Laughing

# 124
  • Мнения: 1
кажете как да постъпя говорих с това момче ,което е зодия рак с  което сме приятели,той каза че се чувства добре с мен,че има силно привличане към мен,че иска да имаме повече от приятелски отношения (връзка) ,но не иска да ме изгуби като приятел,защото той така ми каза ,,ще се скараме за нещо и няма да се погледнем повече'' ,каза че не иска да рискува на този етап,аз му казах че по принцип са готова да опитам да имаме връзка,но след като той толкова се чуди да се оставим на времето,после мислихме че така  единия от нас може да му се засилят чувствата и да се реши да пробваме ,а другия вече да не е на тази вълна,другото което е той каза че вече веднъж си е развалил приятелството с някакво момиче след като са имали връзка и го е страх да не се случи същото и излиза че хем иска вътррешно да опитаме,хем го е страх да не се разочероваме и дори да не останем приятели.Кажете ми как мислите да проявя търпение и да видя дали въобще нешо може да се получи като връзка с времето или да го заставя че искам да опитам  за да знам дали ще се получат нещата между нас а ако не да си останем прияттели,но не знам как той ще го приеме това защото мн се колебае и се страхува да не се наиграе от това и да не страда а аз не искам да пропускам възможност искам да знам дали е можело да се получи мвжду нас или не  за да съм спокойна че не съм играла на сляпо ми съм опитала.Посъветвайте ме,моля Simple Smile

# 125
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Единственото което мога да ти кажа е, че аз съм почти 6 години с моят Рак и още не мога да разгадая характера му. Колеблив е. Нерешителен. Това със сигурност го знам. За другото нека те посъветват момичетата.

# 126
  • Мнения: 1
ох да такъв е и незнам какво е в главата му незнам дали да му поставя условие и как ще реагира дали ще го отблъсна

# 127
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Моят мрази да му поставям условия и когато това стане, прави точно обратното Peace

# 128
  • Мнения: 1 427
И моят щом му поставя условия,точно напук ми прави-да покаже кой командва в семейството! Mr. Green

# 129
  • Мнения: 62
Никакви условия на мъж рак, Анджи! Бутнеш ли го напред, ще тръгне назад!  Simple Smile

# 130
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Пънки, как тогава да го накараме да свърши нещо? Да върви напред? Да премахне колебанията?

# 131
  • Мнения: 1
Пънки,ще те послушам Simple Smile

# 132
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Пънки, как тогава да го накараме да свърши нещо? Да върви напред? Да премахне колебанията?
И ние сме в комбинация аз - овен ,той -рак и след 15години брак  и две деца/син-рак и дъщеря -овен/ Joy постигнах този резултат-аз поставям условие, той дръпва назад ,а аз лекинко бутвам с рогата и нещата тръгват.Определено съжителството ни е изпълнено с бури,проблеми но и много любов.Добре че той е по уравновесения ,защото аз съм гръмотевици и светкавици.Толкова е спокоен ,че чак ме дразни.Много добър и грижовен баща / като си е в къщи/ даже на моменти глези прекарено много децата. #2gunfire

# 133
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Плами Peace!


Ей и мен това спокойствие, тази мудност при раците много ме дразни. Аз сутрин ставам по часовник, рано - рано, а той си лежи, бездейства... ставай, че закъснях му викам, а той няма да закъснееш/ примерно/ и тръгва винаги в последният момент за където и да било. Той не е биологичен баща на дъщеря ми, но е перфектен в това отношение и да, много я глези и всичко и купува, което никак не ми харесва, но мълча. Поне се радвам, че не съм само аз,а че има и други Овен и Рак тук в темата и имат успешно съжителство!

# 134
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Плами Peace!


Ей и мен това спокойствие, тази мудност при раците много ме дразни. Аз сутрин ставам по часовник, рано - рано, а той си лежи, бездейства... ставай, че закъснях му викам, а той няма да закъснееш/ примерно/ и тръгва винаги в последният момент за където и да било. Той не е биологичен баща на дъщеря ми, но е перфектен в това отношение и да, много я глези и всичко и купува, което никак не ми харесва, но мълча. Поне се радвам, че не съм само аз,а че има и други Овен и Рак тук в темата и имат успешно съжителство!
Ей с това будкане и туткане може да те побърка просто.Никога не идва на време или ако трябна да вземе някое от децата от някъде накрая познай кой хвърчи с колата защото той просто ИДВА от час и половина. #Cussing outА за купуването-още по зле стоят нещата.След като първо се опитва да бъде строг към малкия например ,след половин час вече са в МОЛа и му е купил поредната излишна простотия #Crazy Ама иначе ми е добричък и кротичък и така си живуркаме.Понякога край нас не се стои прехвърчат искри , но .....така е във вс.семейство.

Общи условия

Активация на акаунт