Пробвате ли червила/гланцове в магазина?

  • 2 791
  • 46
  •   1
Отговори

Анкета

Пробвате ли червила/гланцове в магазина?

Опции:

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пробвате ли червила/гланцове в магазина? Слагате ли си ги на устните, имам предвид? Аз - да.

Последна редакция: сб, 01 окт 2005, 20:19 от Бу

# 1
  • Мнения: 7 186
Естествено, пробвам най- редовно тестерите, много обичам. Wink
Оня ден например случайно мярнах едни блестящи червила на "Аркансил" в Бонжура, взех та пробвах едно розово, то пък се оказа супер и си го купих. Ей така спонтанно, като имаш предвид, че изобщо не ми трябва червило в момента, защото имам доста. Blush Женска му работа...smile3538

# 2
  • Мнения: 7 837
Вси4ко пробвам  Simple Smile

Миналата седмица в Търговския център, дори ме гримираха, независимо, 4е нищо  не си купих от щанда  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 155
Пробвам, но само на ръката  Confused Ако това може да се нарече пробване Thinking

# 4
  • Мнения: 46 437
На ръката да, иначе не, малко съм гнуслива  Sick

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пробвам, но само на ръката  Confused Ако това може да се нарече пробване Thinking
Тц, не се брои Simple Smile Коригирах си питането горе.

# 6
  • Мнения: 1 234
Аз рядко си купувам червила-имам няколко и си ги ползвам бая време,а за гланцовете-също не защото все така се случва че ми ги подаряват Wink

# 7
  • Мнения: 8 451
Не,не пробвам. LaughingОт известно време продавам козметика сама на себе си  Winkи тя идва запечатана.Гнуслива съм и не бих купила отворено червило bowuu.

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
За гнусливите алтернативният метод за пробване е да мацнете от червилото върху възглавничката на средния пръст или показалеца. Най-близко е до цвета на устните  Wink

# 9
  • Мнения: 2 672
не , и аз съм от гнусливите Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 622
Ха,ха!Аз ще ви кажа как правя-мацвам първо някъде на ръката си,така че да изтрия част горния пласт на червилото и чак тогава си го сагам на устните Wink

# 11
  • Мнения: 4 390
Ха,ха!Аз ще ви кажа как правя-мацвам първо някъде на ръката си,така че да изтрия част горния пласт на червилото и чак тогава си го сагам на устните Wink

И аз като теб, само че по-често мацвам дебело на салфетка, а ако нямам - на ръката си.
И мен като Casey са ме гримирвали в Търговските центрове. 4470

# 12
  • Мнения: 7 430
Ха,ха!Аз ще ви кажа как правя-мацвам първо някъде на ръката си,така че да изтрия част горния пласт на червилото и чак тогава си го сагам на устните Wink

И аз така....то иначе с тия чернилки, индийци и китайци.... #Cussing out
... а за гримирването как бих искала и мен Weary ама пусто като ме е срам Embarassed ...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Обикновено пробвам на ръката си.
СЛучва се обаче да забравя да си взема червило в чантата и като ми изсъхнат устните "пробвам" в най-близкия магазин.  Wink

# 14
  • Мнения: 3 423
аз пробвам само на ръка -гнус ме е на устата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт