Много високи стойности на левкоцитите

  • 1 674
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Вече трето изследване ни показва, че левкоцитите ни са над нормата(17.0)някой имал подобен проблем.чак в понеделник сме при педиатъра а дотогава  ще умра от притеснение. Weary

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дай повече инфо- защо сте правили изследване?...

# 2
  • Мнения: 429
Освен левкоцитите ДКК правено ли ви е?
Детето какво беше яло преди да го изследвате?
Пиши повече.

# 3
  • Мнения: 426
Освен левкоцитите ДКК правено ли ви е?
Детето какво беше яло преди да го изследвате?
Пиши повече.
Тези изследвания който се правят на 6 месеца и годинка.след като видя  стойностите на лев. -16.5 педито ни накара да повторим изследването за един месец бяха се покачили на 17.0.само да уточня ,че в момента на изследването не  е бил болен, а относно яденето -попара.

# 4
  • Мнения: 429
А зъбите как са? При такива стойности е задължително да се направи натривка за ДКК или левкограма (и двете са правилини), за да се уточни причината за тези високи стойности.  Все пак в попарата се слага и масло , а то много ги покачва. Нека да не се гадае е най-добре направете пълна кръвна картина. Напиши какви са резултатите от хемоглобина и утайката на кръвта.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не мисля, че храната има някакво значение... Дори съм сигурна, че няма. По стечение на неприятни обстоятелства бях станала спец по разните кръвни изследвания.
Бина, тук е излишно да гадаем. Нека лекарите преценят какво му има на детенце. Какви са стойностите на хемоглобина и най- вече на тромбоцитите?
Знам, че е трудно, но не се тревжи предварително. От сърце се моля всичко с детко да е наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз мисля, че е от значение цялата кръвна картина и само педиатърът ви може да даде обяснение утре. Дано притесненията ти да са били излишни, а ние ще стискаме палци да е така! 

# 7
  • Мнения: 426
Не мисля, че храната има някакво значение... Дори съм сигурна, че няма. По стечение на неприятни обстоятелства бях станала спец по разните кръвни изследвания.
Бина, тук е излишно да гадаем. Нека лекарите преценят какво му има на детенце. Какви са стойностите на хемоглобина и най- вече на тромбоцитите?
Знам, че е трудно, но не се тревжи предварително. От сърце се моля всичко с детко да е наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хемоглобина му е в норма.122.за тромбоцитите-също лимфоцитите също са покачени  от допустими 1.1-3.9 са 11.5 Shocked
и аз се надявам да е ок,но за 2 дни се начетох на едни работи в нета че ми настръхна косата Shocked

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Според това, което казваш, аз се успокоявам, че не е онова, за което си мислех. Това е чудесно!!! Сигурно има някакво възпаление в организма. Дръж ни в течение. Стискам палци!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт