Препоръчайте ми рпеса за изправяне на коса

  • 649
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Може да е имало такава тема, но нямам време да търся.
Значи искам да си купя преса за да си изправям косата от време на време. Обаче не знам кои преси са по-добри, парните или непарните(извинявам се за глупавата дума Crazy). Коя от двете преси щади повече косата?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 622
Марче,много се смях на заглавието душа,щото си писала не ПРЕСА,а Рпеса hahaha
Ама не ми се сърди де!Знам,че е от бързане!Аз във абсолютно всички постинги правя такива грешки,щото съм много припряна и пиша много бързо и после ме мързи да си чета написаното и така.Това беше малко извън темата,ша ма прощаваш Crazy

А по темата-аз имам парна,но не върши особено работа.Според мен си вземи професионална,май са керамични.По-скъпи са,но вършат страхотна работа,а и косата ти с тях става гладка и мека,като бебешка!

# 2
  • Мнения: 2 550
Бубе, с нов компютър съм и с нова клавиатура (свикнала съм да пиша на клавиатурата на лаптопа) и за това правя такива грешки. Не, че по принцип не ги правя, но сега са безумно много  Simple Smile. Кво да рпавя, докато свикна ще е така...

Аз си мисля керамична да си взема, щото ония за нищо не стават... Мисълта ми беше тези керамичните, парни ли са или непарни?

# 3
  • Мнения: 5 622
... Мисълта ми беше тези керамичните, парни ли са или непарни?

Виж това и аз не знам.МАй не са,съдейки по тази на фризьорката ми.
Ще чакаме да се включат по-вещите от нас.
Но аз мисля,че не са,просто трябва да си търсиш керамична.

# 4
Ако ми позволите да се включа в разговора ви без предупреждение... Значи керамичните са с такива плоскости, просто там където се слага косата материала се води керамичен, но има едни други сега ги гледам по -ефтини има и пак вършат работа и плоскостите има са от ... абе ще ти кажа направо от ламарина Shocked само че при тях повече търпение че май бавно става

# 5
  • Мнения: 3 331
Може да е имало такава тема, но нямам време да търся.
Значи искам да си купя преса за да си изправям косата от време на време. Обаче не знам кои преси са по-добри, парните или непарните(извинявам се за глупавата дума Crazy). Коя от двете преси щади повече косата?

Благодаря предварително!
От това, което съм прочела и чула като отзиви, най-добри са керамичните преси, но в никакъв случай не такива с пара/всъщност не знам има ли керамични преси с пара, но повечето мнения, които прочетох, са единодушни, че пресата не трябва да е с пара/. Аз си купих именно такава - керамична, не е парна, и съм много доволна. Но я използвам сравнително рядко - един път месечно сигурно, а и не съм ползвала друг вид, за да мога да направя сравнение.
Поздрави! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 550
Добър ви ден!

Да се похваля - пресата е купена. Отидох в търгавския център и се консултирах с едно от момичетата, като то ми каза, че без пара е по-добре (има и керамични с пара). За да съм сигурна звъннах и на фризьора си - той потвърди.
Та така, сега остава да я пробвам:))

Мерси на всички

# 7
  • Мнения: 3 331
Добър ви ден!

Да се похваля - пресата е купена. Отидох в търгавския център и се консултирах с едно от момичетата, като то ми каза, че без пара е по-добре (има и керамични с пара). За да съм сигурна звъннах и на фризьора си - той потвърди.
Та така, сега остава да я пробвам:))

Мерси на всички

Честито!!! Да си я ползваш със здраве! Laughing

# 8
  • Мнения: 5 468
Добър ви ден!

Да се похваля - пресата е купена. Отидох в търгавския център и се консултирах с едно от момичетата, като то ми каза, че без пара е по-добре (има и керамични с пара). За да съм сигурна звъннах и на фризьора си - той потвърди.
Та така, сега остава да я пробвам:))

Мерси на всички
Честита ти преса!
И аз мечтая за такава. Откъде я купи и колко пари струва? Ако се намираш в Бг де. Пробва ли я вече?... не може да не си... Кажи какъв е резултата. Ама с подробности Crazy.

# 9
  • Мнения: 2 550
Цитат
Честита ти преса!
И аз мечтая за такава. Откъде я купи и колко пари струва? Ако се намираш в Бг де. Пробва ли я вече?... не може да не си... Кажи какъв е резултата. Ама с подробности Crazy.
Цитат

Видях, че като моята преса има в Технополис, мисля, че беше около 80лв.
Пробвах я и като за първи път се изправих доста добре:)). Харесва ми как работи и награява бързо Laughing. Абе заслужава си:))

# 10
  • Мнения: 857
Аз искам да си пресирак косата,ама ме е страх да не я изтощя прекалено много.Вие как съдите по вашата коса newsm78

Общи условия

Активация на акаунт