Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 568
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 624
Здравейте на всички!  Grinning
Ани, едно въпросче към теб: от къде си купуваш дървените кутийки?

# 211
  • Мнения: 13
Здравейте на всички!  Grinning
Ани, едно въпросче към теб: от къде си купуваш дървените кутийки?

Аз не пирографирам кутиики.Само веднъж,преди доста време правех пирография върху кутия за една моя приятелка и кутията пак я беше направил баща ми,той ми прави заготовките.А дъсчици с различна форма (кръгли,овални,правоъгълни с дръжки) съм виждала ,че има и в Кауфланд.Хайде,творете и показвайте.Аз се готвя да ви покажа,но на Никулден.Творческо вдъхновение и успех на всички!  bouquet

# 212
  • Мнения: 1
Здравейте отново мили пирографо манияци  Heart Eyes . По залипсвахте ми и то доста.Но ето ,че пак съм тук Simple Smile Йоро страхотни са нещата и определено спаси го бюфета , така все едно са се опитали да го заличат от земята. И катерицата и рибките и иконата са удивителни Stuck Out Tongue Много ми хареса евангелието ,Не ти ли отне много време за пирографирането му. На мен на надписите ми отнема повече време да ги направя с молив ,отколктоо с пирограф Grinning Дано успях да го сложа моето пурво и изцяло мое произведение Simple Smile ,ако не ще дам линк ,за да го видите Simple Smile

# 213
# 214
  • Мнения: 13
Наистина надписването с молив отнема повече време,че аз си разчертавам редовете.Когато надписа е по дълъг,като на Свети Мина ,правя по опростени буквите,без удебеляването в някои участъци. Simple Smile

# 215
  • Мнения: 64
Здравейте,

Ето новото "платно" върху което смятам да творя





Свалила съм келтски символи, графики и т.н. от които да взимам идейки, както и няколко карти на съкровища  Simple Smile по идея на Жоро!

Иии, започвам малко по малко... надявам се в този живот да го приключа  Grinning


Хубав ден на всички!

# 216
  • Мнения: 7 091
Малеееее, завидях! Страхотно " платно" си си намерила Night! Въобще чудесии сте показали!
Аз се занимавах с дребни неща за един Коледен фестивал, ето ги тук:

http://artcraft.anniesartbook.com/2010/11/12-days-of-christmas.html

# 217
  • Мнения: 2 004
Привети!
Доста време бях в "дупка" и не че не ми се действаше, ами все не си харесвах делата ...  newsm12
Днес позавърших дъсчицата с русалките и мисля да е готова /пак нещо ми убягва/, та показвам я и търпя критики всякакви!
http://media.snimka.bg/7676/021606937.jpg

night искренно ти завиждам за съндъчето  Mr. Green   Това си е доста пипкава работа, ама па е голем кеф после! smile3521
Само оправи първо железарията и после действай с пирографа  Naughty
Passiflora и аз невидях при Ани кутиики, но имало на Илиянци подходящи, та тези дни ще си тътря там задника.
joro1900 разбрах  Heart Eyes че си открил темата за преправяне на мебели  newsm44  
Страничката ми не ще да се отваря по- назад и немога да коментирам другите работи, но всичко което видях много ми хареса и все си мисля, че надобряваме!  Hug
Чакам с нетърпение да се похвалите с нещо ново!
Успехи дружина!

# 218
  • Мнения: 1
Здравейте милички ,наистина страхотни неща. Mumita и на мен не ми изглежда завършена липсват ми още малко светлосенки ,за да си личи ,че 3 измерни Simple Smile . Ако ти хареса идеиката може да я пробваш. На мен лично колкото по-естествени ми изглеждат толкова по-добре Stuck Out Tongue УСпех със съндъчето и приятно творенеееее Stuck Out Tongue истнско предизвикателство особенно като си развихриш въображението. Аз в момента маничко съм в пирографска почивка, че лекциите искат да се учат ,а без физическото ми присъствие няма как да стане  Laughing Но скоро ще направя една овца с птица на главата вместо рога  Laughing Sunglasses,но ми трябва повечко светлосенчесто време Причтно товрческо вдъхновение и време за изпълнението му да има Simple Smile

# 219
  • Мнения: 0
Здравейте момичета наистина правите страхотни неща. Наистина не знам кога намирате време. Ако не е нахално от моя страна искам и аз да се присъединя към клубът ви. За мен мога да кажа че наистина съм любител и художествено не грамотна, но ето някои нещица от мен.Дано да ви харесат.
http://www.facebook.com/album.php?aid=20195&id=100000531616439

П.П. Ще чакам мнение от вас за кураж или направо да се отказвам и да търся друго прозвище.

# 220
  • Мнения: 13
Здравейте,любители на пирографията!Добре дошла ichi761  bouquet!Не е нахално,а чудесно,че реши да се присъединиш към нас,колкото повече,толкова по-добре!За художествето неграмотна се справяш отлично.То ние тук май всички сме самоуки,незавършили художествени школи.Ако има завършили да си признаят Grinning.Mumita,интересни русалки,но май наистина трябват светлосенки да се по добавят.Tandori,и ти продължаваш да ни изненадваш с все по разнообразни неща.Влюбих се в твоите кутийки с различна форма и украса,и къщичките също,децата,като видяха къщичката с кученцето много му се радваха.
Night,доста работа те чака с тоя сандък,чакаме с нетърпение резултата.
В момента съм поизоставила пирографа,че помагам на учителката на моята първолачка за украсата на стаята,разни фантазии от хартия и маски трябва да измисля на зайче и сърничка за децата.Моето момиче ще е снежинка.И в детската градина помагам на учителката на малката.Като начало нарисувах на картон Дядо Коледа с шейната и еленчетата,как прелита над една къща и децата му махат от прозореца.А под елхата на двора им е оставил подаръци.Но не съм я снимала рисунката,че ми беше блокирал лаптопа,децата като играят игри и ми го блокирват,а рисунката вече я занесох в детската.А сега в тона на днешния празник Никулден ви показвам моята икона на Свети Николай.Честит празник на всички!Приготвихте ли рибата,от мен една дървена. Joy

# 221
  • Мнения: 1
Здравейте на всички и честит празник на всички празнуващи Simple Smile Ichi добре дошла в нашата групичка. Притесненията са излишни. Не е необходимо да имаш такова образование или школа,за да се справяш страхотно . А и се учим докато сме живи. Аз се уча като се упражнявам и от съветите на завършваща художествената академия приятелка Simple Smile Много ми харесват творбите ти. Продължавай с това ,което те влече. Ани страхотен е Св. Николай. ,а рибката трябваше вече да е в тавата  Laughing Wink. И при мен има малко забавяне с новите произведения ,но и това ще се преодолее Simple Smile Приятно творческо вдъхновение на всички ! Heart Eyes Hug

# 222
  • Мнения: 2 004
Бива, бива ама така- НЕ!
Къде сте  newsm78

# 223
  • Мнения: 1
и аз така казвам mumita .Всеки ден гледам ,ама никои не беше писал след мен  newsm78 Хей милички айде творете и като сте готови и като можете пишете  Simple Smile

# 224
  • Мнения: 13
Здравейте!И аз чакам някой да пише,да покаже нещо.Аз поизоставих малко пирографията,че помагам на учителките на моите дъщери с коледната украса и измайсторявам разни неща от хартия.Запалих се по едно нещо - нарича се кусудама.От сгънати квадратни лисчета се сглобяват сферични фигури,като звезди, цветя и подобни,като оригамите.
За коледа ще кача някоя подходяща моя пирография.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт