помощ

  • 817
  • 12
  •   1
Отговори
 Cry току що се регистрирах във форума но отдавна чета мненията Ви тук. Правим опити за забременяване от 1 година но така и не става. Вече 2 пъти ми правеха инсеминация но все ми идва М, кано преди това имам всички симптоми на бременност. newsm78 моля дайте мнения и ми помогнете. Поздрави

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
С какво да ти помогна освен с думите КУРАЖ и УСПЕХ  Peace
Щом сте преминали към инсеминации значи сте си направили нужните изследвания и сте решили това. Това една година и толкова бързо да минете на инсеминации........При кой доктор ходиш. newsm78

# 2
 Благодаря за отговора! При Д-р Димитров! Направила съм всички хормонални и т.н. изследваения, имим редовен цикъл и уж всичко е наред но все пак нищо не става

# 3
  • Мнения: 1 320
Рядко става от първата инсеминация. Цитирам моят доктор:"Една инсеминация е изстрел във въздуха".
Кураж, ще стане!

# 4
 Sad Страхувам се че може би зачевам и в последствие правя нещо като спонтанен аборт Thinking

# 5
  • Мнения: 1 320
Ами то, доколкото съм чела, нали признаците на идващата М. и съвсем начална бременност са еднакви? Rolling Eyes
На мен всеки месец ми се гади и ми се вие свят, ама си знам, че е от лелята. Sad

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
...На мен всеки месец ми се гади и ми се вие свят, ама си знам, че е от лелята. Sad
И аз съм така Twisted Evil

# 7
по принцип са еднакви, но различното при бременност са температурата и честото ходене до тоалетна /или поне аэ така знам/  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
много ранната бременност не може да причини често ходене до тоалетната!
това става по-късно, когато наедрялата матка започне да притиска пикочния мехур Simple Smile

прочети тази статия за първите признаци на бременност, много е полезна:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=168

и не си внушавай глупости! това, че всеки месец забременяват и правят спонтанен аборт е мания на купища нетърпеливи кандидат-мами... Simple Smile

# 9
явно си права - твърде много ми се иска да бъда вече майка

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
явно си права - твърде много ми се иска да бъда вече майка
На всички това ни се иска.

# 11
Разбирам ти притесненията, но давай смело напред. Що е време пред теб е . Аз нямах възможност за инсеминация и пробвах направо инвитро - з пъти и все неуспешни. Оказа се накрая след 10 години мъки че съм вече резистентсна към стимулантите. От 4 години си имам ме дъщеричка - палава умна лудетина. Осиновихме си и съм много щастлива че съм го направила. Чудя се защо съм чакала толкова време. Но може би е трябвало да узрея за това решение - и аз и съпруга ми .  Пъ и тя ни е била късмета явно. Така че давай смело . Каквото и да се случи винаги има решение . Ито що се отнася за дете - винаги е щастливо. Въоръжи се с позитивни мисли и обичай себе си и хората около теб. УУф, звуча акто баба ми .  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 360
Оказа се накрая след 10 години мъки че съм вече резистентсна към стимулантите.

извинявавам се на авторката на темата за отклонението, но имам въпрос към givi - би ли разказала малко по-подробно, в какво се изразяваше при теб тази резистентност към стимулантите?

Общи условия

Активация на акаунт