Фризьор в Младост?

  • 4 720
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Момичета, моля Ви препоръчайте ми добър фризьор в Младост /за предпочитане в Младост 2 и 3/  Praynig
Преди да изляза по майчинство няколко години ходих при един фризьор в центъра и бях много доволна, но нямам кола и сега не ми е удобен вариант. Тъкмо си харесах една фризьорка в Младост и затвориха салона!
 Прическата ми не е сложна, но не ми се рискува при случайни, че после и детето няма да ме познае  Laughing
Ако не Ви затруднявам, ориентирайте ме и в цените за подстригване на препоръчаните фризьори.
  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А каква прическа искаш?

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Моата фризьорка е в Младост 1, Китайската стена. Много съм доволна, прави ме от години. Ако се интересуваш- ще ти дам адреса и телефоните.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Доколкото знам в РУМ-а са добри, но аз не съм ходила там (мисля скоро да го посетя).

# 4
  • Мнения: 1 854
Доколкото знам в РУМ-а са добри, но аз не съм ходила там (мисля скоро да го посетя).

В РУМ-а на "Младост" 2 имаше едно момиче, което беше печелило фризьорски конкурс, дори грамотата и беше на стената. Не помня как се казва. След това излезе по майчинство.....може и да се е вьрнала на работа вече. Тя е добра. Аз сьм се подстригвала при нея. Сьщо така сьм си правила косата и при една по пьлна и вьзрастна фризьорка там....в ляво от главния вход на салона....но не останах доволна.
В Младост 1А има салон на "Кало", а в новите кооперации срещу него има сьщо салон, но за отзиви незнам.

# 5
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз ходих преди два дни в салона на Кало в Младост 1А. Намира се в панелния блок до Била-та. Срещу него в новия оранжаво-жълт блок също са отворили нов салон, но питах няколко пъти и все нямаше свободни часове. В Кало отидох без час и за късмет младежа беше свободен. Има и една девойка. Измиха ми косата, подстрига ме, изсуши ме и ми приглади връхчетата с преса. Струваше ми 25 лв. Хареса ми това, че ми обясняваше защо така ще клъцне и как по добре ще ми стои косата. Девойката пък експериментираше нещо с косата на маникюристката. Харесаха ми.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моата фризьорка е в Младост 1, Китайската стена. Много съм доволна, прави ме от години. Ако се интересуваш- ще ти дам адреса и телефоните.

Ииии  Flutter и моята е баш там, в Китайската Wink

Ма то там има поне 2, а май са и 3 салоните  Thinking

# 7
на кое викате Китайската стена, мацки? newsm78

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз наричам "Китайската стена", този блок, дето е съставен от 57, 58, 59, 60 и 61 блокове.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=5f0f926481ace3e21ef385bd9fd45d … amp;Map67_27.y=27

Моята фризьорка е в 61, а дали не се пада и 60-сети блок  newsm78

Последна редакция: вт, 04 окт 2005, 19:31 от Шани

# 9
  • Мнения: 581
Косата ми е малко под раменете и обикновено я филирам.
'Китайската стена' /ако става дума за блокове 57-61/ ми е сравнително удобно място.
Ще съм много благодарна ако ми дадете координати на фризьорки там  Simple Smile
Ерика, при твоята колко по-рано трябва да се запише час?
Все още тая надежда да чуя добра дума за салон в Младост 2  Wink

# 10
Шани, мерси за инфото... аз май не го знам тоя блок, така де, стена, ама ще се разходя тия дни...

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все още тая надежда да чуя добра дума за салон в Младост 2  Wink
РУМ-а е в Младост 2.

# 12
  • Мнения: 581
Доколкото знам в РУМ-а са добри, но аз не съм ходила там (мисля скоро да го посетя).
Ще чакам да кажеш дали си останала доволна  Wink

# 13
в РУМа има една възрастна дребна женица с къса коса... не сядайте при нея... като й казах да ми вземе 4 пръста от дължината, тя остави 4 пръста... е, поне ми припомни, че късата коса НЕ ми отива #2gunfire #2gunfire #2gunfire
значи мога да ви препоръчам едно салонче, което е Младост 3, точно зад базарчето до 81 у-ще, там има едно ресторантче и магазин за мебели, ама малък де, та между тях се е сгушило едно салонче, мацката е с руса коса, права, слабичка, от нея останах доволна, ама не я питах за името...

# 14
  • Мнения: 581
в РУМа има една възрастна дребна женица с къса коса... не сядайте при нея... като й казах да ми вземе 4 пръста от дължината, тя остави 4 пръста... е, поне ми припомни, че късата коса НЕ ми отива #2gunfire #2gunfire #2gunfire
значи мога да ви препоръчам едно салонче, което е Младост 3, точно зад базарчето до 81 у-ще, там има едно ресторантче и магазин за мебели, ама малък де, та между тях се е сгушило едно салонче, мацката е с руса коса, права, слабичка, от нея останах доволна, ама не я питах за името...
Още не съм добре ориентирана в номерата на училищата и детските градини в Младост, но ако успея да го открия - ще пробвам  smile3553
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт