Шейново-VIP стая?

  • 6 481
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Здравейте момичета, имам такъв въпрос:
Ще раждам в Шейново, но нямам представа каква е актуалната цена на VIP-a там, както и как изглеждат стаите и имаш ли право на постоянно свиждане? Също дали има опция за единичен или двоен VIP, както е например в Св. София?

# 1
  • Мнения: 3 569
Виж тук http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=54
а иначе  Arrow  Приблизителни цени: раждане в самостоятелна стая - 100 лв., раждане в самостоятелна стая + присъствие на таткото - 200 лв., самостоятелна VIP стая - 75 лв./ден престой

# 2
  • Мнения: 2 693
Ухааааааа, вдигнали са цените на ВИП-а - по мое време /2002/ беше 40 лв. на ден! Иначе таткото може да седи по цял ден, но не може да преспива при теб. Това не е инфо от първа ръка обаче, аз не съм била във ВИП там.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Информацията за шейново ми е от преди месец и половина  : 40 лева на ден, неограничени свиждания, тоалетната и банята е една на 2 или 3 стаи. Доколкото разбрах условията били добри. Аз когато бях там нямаше свободни стаи.
Леко раждане  Wink

# 4
  • Мнения: 3 153
Мерси!

# 5
  • Мнения: 2 529
Аз бях във ВИП в Шейново от 22.05 до 27.05 тази година (родих там секцио). Струва 40лв на ден, няма двойни ВИП-ове като в Св. София, единичен си е и няма също така ВИП-родилни зали. Стаята е с мивка вътре, а за банята и тоалетната си с ключ и се ползват от още два ВИП-а. В стаята има хладилник, гардероб, нощно шкафче, маса със столове, огледало, телевизор с монети. Чистят по два пъти санитарките и най-голямото предимство е, че всички ти обръщат доста специално внимание, включително и акушерките, които карат бебето, а това е важно, защото ти показват това-онова за кърменето, а като са много жени нищо не показват...
Бях много доволна, изключително!

# 6
  • Мнения: 3 153
А какво е тогава положението в нормалните стаи-по колко девойки са,  как седи въпроса с банята и могат ли да ги посещават достатъчно често???

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В нормалните стаи са 8 момичета и една/или май бяха две/ баня+тоалетна на етажа. На мен лично само веднъж ми се наложи да почакам около 5 мин, за да се изкъпя. Иначе в стаята беше много весело Wink

# 8
  • Мнения: 3 153
Цитат на: mecho_puh
В нормалните стаи са 8 момичета и една/или май бяха две/ баня+тоалетна на етажа. На мен лично само веднъж ми се наложи да почакам около 5 мин, за да се изкъпя. Иначе в стаята беше много весело Wink


Ейй, 8 не са ли малко множко Shocked  Със сигурност е било веселба с толкова жени на едно място;), но аз по всяка вероятност ще раждам със секцио и се притеснявам дали ще ми е до веселие първите 2-3 дни Confused Mecho_puh, имаше ли при теб девойки след секцио?

# 9
  • Мнения: 2 693
В мойта стая имаше 6 легла, но ние бяхме само две. Преди да ме изпишат докараха трета мама. Банята беше точно срещу стаята, състоеше се от 2 тоалетни + баня, всичко поотделно, чисто и ремонтирано, и то в зелено, а не ония гадни бели болнични плочки. НИТО веднъж не съм чакала за тоалетна или баня. Обаче мойто приключение май не е правило, защото повечето мами тук твърдят други неща. Не съм имала мама със секцио в стаята.

# 10
  • Мнения: 6 206
Не мога да повярвам 8 броя в една стая Shocked Направо съм уцелила десятката - в скоро отремонтираното родилно бях сама в стая за три, с баня и тоалетна, само на мое разположение, при това без да платя и стотинка. Макар, че сигурно е весело да можеш да си говориш с толкова много други мами.

# 11
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Petinka
Цитат на: mecho_puh
В нормалните стаи са 8 момичета и една/или май бяха две/ баня+тоалетна на етажа. На мен лично само веднъж ми се наложи да почакам около 5 мин, за да се изкъпя. Иначе в стаята беше много весело Wink


Ейй, 8 не са ли малко множко Shocked  Със сигурност е било веселба с толкова жени на едно място;), но аз по всяка вероятност ще раждам със секцио и се притеснявам дали ще ми е до веселие първите 2-3 дни Confused Mecho_puh, имаше ли при теб девойки след секцио?


Секциото са по 3 в стая.

Поне за мен не беше тежко възстановяването след секциото (след 24-те часа реанимация си ходех с почивки), но аз по характер съм си такава, че не бих могла да съжителствам с непознати жени в една стая Embarassed и затова си избрах да съм сама, така се чувствах най-добре, пък и постоянно някой близък беше при мен. Даже и бебето като идваше таткото оставаше да го види (при другите родилки не пускат да се стои при бебето). Несъмнено обаче и да можеш да споделиш опит с други жени в твоето положение също е много хубаво Grinning

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: Petinka
Mecho_puh, имаше ли при теб девойки след секцио?

Не, секциото са отделно-по 3 в стая

# 13
  • Мнения: 694
мои приятилки ползваха вип стая, едната даже роди преди седмица. И двете казаха, че не си е струвало парите. Първо защото нямаш самостоятелна стая, второ защото не си сам и трето и на двете не са обърнали никакво по-специално внимание относно това как да си накърмиш детето, какво да правиш и пр. Едната каза, че влизали оставяли бебето и излизали , без да си отворят устата. И двете бяха на едно мнение.

# 14
  • Мнения: 2 693
Цитат на: мими
Първо защото нямаш самостоятелна стая, второ защото не си сам


Първото и второто са едно и също Wink , но много се учудвам! Не съм раждала във ВИП, но за първи път чувам, че не са самостоятелни! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт