помогнете- пъпки с неизвестен произход

  • 846
  • 3
  •   1
Отговори
От 3 седмици на Яна и излизат пъпки - изглеждат като от комари само по лицето големи подути и червени. Много бавно минават. Тя е на 1 год. и 2 мес. О 2 дена давам Фенистил капки но няма подобрение.Излизат по 1-2 пъпки  на 1-2 дена , но старите продължават да стоят. Не съм давала нови храни - много малко месо и белтъчни храни.Вечер давам 1 шише Нестле Джуниър.Помогнете дали са комари (още ги има нощем ги чувам, макар че пускаме Раид с таблетки но явно не помага) или е някаква алергия?  newsm78

# 1
  • Мнения: 127
Сигурно си я водила на лекар? Нищо ли не ти каза? Ако не сте ходили - време е - първо педиатъра, после кожен

# 2
Не съм я водила защото нашето педи е много загубено и може би ще го сменям-
на 1 год и 1 мес. чак ни изпрати на ортопед,за очен нямало практика да се дава направление и т.н.Но ще я заведа макар че знам какво ще каже

# 3
  • Мнения: 127
Ами, щом педиатъра ти не струва, настоявай за направление за дерматолог. Имаш право на такова, тъкмо е началото на месеца и не може да ти се оправдае, че му е изчерпан лимита. Ако ти откаже, ще трябва да я заведеш на часно. Детенце е малко и е хубаво да я види лекар, защото може да са комари, нооо може и да не са

Общи условия

Активация на акаунт