Питанка за запек....

  • 307
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте,

знам че по тази тема доста е писано. Аз прочетох почти всичко което изкочи с търсачката, но понеже ми е притеснено пак ще питам. Затова предварително се извинявам ....
Бебката ми е на 2 месеца и е само на кърма. Водичка почти не пие. Вече стават 7 дни от както не е акала. Притеснявам се защото ми се струва че започна да яде по-малко. Сякаш няма място в коремчето. Опитах всичко - гимнастика с крачетата, масаж на коремчето... нищо Cry Пидито иска да пробвам с термометър, ама на мен не ми е ясно точно как да действам, пък и ме страх да не я боли  Sad Обаче и това ще пробвам само да се облекчи детенцето.
Иначе не реве, само вечер около 19-20h, но това си е от както се е родила, защото имаме силни колики. За тях пием капки. Сега и тях ще спра. Друго не зная какво да правя. Моля ви дайте някакъв съвет, че вече сте лудна Rolling Eyes, а пък нашата докторка е много ...а бе не е много адекватна в съветите.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,ще ти кажа аз какво правя-при нас действа.Бебо не акаше по няколко дена в началото и аз започнах да ям овесени ядки.Всяка сутрин закусвам с тях-и досега бебо ака всеки ден-няма пропуск.
Не мисля,че с термометъра е добра идея-как ще бъркаш в нежното дупенце на бебе с това,или пък с разни листа от мушкато и такива работи.За мен това не е най-доброто решение,защото може да привикне към ленивия начин на изхождане и после ще трябва постоянно да го правите.А няма да е много приятно със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт