Скачат ли децата ви в кошарите?

  • 565
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Как да я науча , че като я сложа да спи и трябва да си легне , а не 1 час да подскача в кошарата?Това е някакъв ужас.Никога не съм я приспивала , седяла при нея..... , а сега направо нямам думи.Не че като се измори не заспива пак сама , но това означава да я слагам 1 час преди лягане да има време да се наскача и после да и остане време и да спи , защото после проспиваме храненето и става съвсем каша целия режим.Май стана малко объркано , но ако има майки преборили се със скачането да кажат как!Добре , че е само през деня , вечер си заспива веднага.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 46 484
И аз пусках такава тема скоро, обаче всичко мина доста бързо  Laughing Абсолютно същата работа, гътах я по 10 пъти и тя все ставаше права и скачаше. "Стройна" фиданка тогава ми даде идеята да я слагам с музикална играчка и временно имаше ефект, но после пак се върна старото положение. Но забелязах, че заспива веднага, ако е на нашето легло НА ВЪЗГЛАВНИЦА  Rolling Eyes и веднага й сложих и на нея.
Сега заспива дори по-бързо, в сравнение с преди Hug
Хайде, успех и дано скоро мине и при вас  Grinning

# 2
  • Мнения: 8 505
Измаряй я максимално преди да я сложиш да спи.При моето диване само това помага.

# 3
  • Мнения: 8 917
Гери от самото си раждане е без абсолютно никакъв режим - предсавих си, ако мен  ме карат да ям, когато не ми се яде, да ме слагат да спя , когато не ми се спи и какво ли не....и затова си я оставих да прави каквото и когато си поиска - резултат - има си режим, който сама си наложи и си спазва Sunglasses като я оставя в кошарата започва едно набиране нагоре и след това точно подскачане, придружено с най-ухиленката физиономийка и припяване Grinning......като се умори сама си ляга и заспива.....най-готино ми е било като отида по някое време да я видя какво прави, малкото ми момиченца се наиграло здраво и заспало сред играчките Grinning...я, някое зайче отгоре, някоя кукла пък отдолу...поразместя ги, поусмихна се и си я завия да спинка Laughing....пробвай да я оставиш на нейният си режим....мое мнение Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 645
И при нас беше така,но отмина.Сега вместо да скача сяда и започва да нарежда възглавниците(2 на брой) и одеалцето а като му омръзни ги хвърля на земята.Всичко това отнема около 40 минути и след това заспива а понякога дори и 1 час.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И Нели имаше един период, в който много си играеше в леглото преди да заспи. Нещата се номализираха, когато започнах да я слагам точно в определен час в леглото +/- 15 минути. Дори и без да е дала ясни признаци , че й се спи, след 15 минути максимум я намирам заспала. Другото важно е наистина възглавничката. От скоро й сложих тъничка възглавничка и тя заспива като я гушка и я мирише (не знам как точно да го опиша това нещо, но притиска единия край на възглавницата до носа и устата си)

# 6
  • Мнения: 2 950
Гери от самото си раждане е без абсолютно никакъв режим - предсавих си, ако мен  ме карат да ям, когато не ми се яде, да ме слагат да спя , когато не ми се спи и какво ли не....и затова си я оставих да прави каквото и когато си поиска - резултат - има си режим, който сама си наложи и си спазва Sunglasses като я оставя в кошарата започва едно набиране нагоре и след това точно подскачане, придружено с най-ухиленката физиономийка и припяване Grinning......като се умори сама си ляга и заспива.....най-готино ми е било като отида по някое време да я видя какво прави, малкото ми момиченца се наиграло здраво и заспало сред играчките Grinning...я, някое зайче отгоре, някоя кукла пък отдолу...поразместя ги, поусмихна се и си я завия да спинка Laughing....пробвай да я оставиш на нейният си режим....мое мнение Simple Smile

ние все още не скачаме, но съм абсолютно съгласна за режима - беба сама си го направи. Само да не ни мъчеха зъбките, щеше всичко да е о.к.
Нека скача детето, пък ще яде когато е гладно!

# 7
  • Мнения: 2 672
може би е временно , но щом е така само през деня - игри , до припадък Grinning да се измори

# 8
  • Мнения: 8 769
Скача, и още как. А на всичкото отгоре сме й купоили батут! Но, в леглото е по-интересно. Въпрос на периоди, ще отмине.

# 9
  • Мнения: 532
Благодаря мами! И ние сами сме си направили режима , но е много интересно да скачаме.Значи когато съм по - настоятелна и стоя при нея и не и давам да става тя заспива на 5 минута , но не искам да я свиквам да заспива с мен , защото това си е равносилно на приспиване.И за сега съм я оставила на произвола , но има моменти , когато толкова и се спи , че я съжалявам ( заспива права дето се вика ) , а продължава да скача.......Само мога да се надявам да отмине и тоя период ( след него ще дойде другия - сигурно да излиза от кошарата направо , знам ли? ) и така мерси за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт