Какво да мисля...?!!

  • 674
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Днес мъжо ми си прави втора спермограма и....резултатите са отли4ни #Crazy поне така каза доктора Не 4е не се радвам....напротив , но само преди два месеца правихме и има6е доста левкоцити и дефектни 4ове4ета , а сега вси4ко е в границите  newsm78
Направи ми впе4атление , 4е резултатите станаха за 15-20 мин. ( в клиниката си имали лаборатория ) и забравих да спомена 4е мъжото даде "материяла" веднага Предната спермограма прави в друга 4астна клиника и там му казаха 4е може да си донесе 4ове4етата 4ак от къщи  newsm78 а ние живеем на 4ас път от клиниката #Crazy Мислите ли 4е вси4ки тия работи които ви описах са повлияли на резултатите  и на кои да вярвам newsm78
Ако има мами от Плевен и искат да ме посъветват бих могла да им кажа имената на клиниките където ходих
Предварително Ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 154
Ако е отделен в домашни условия материала трябва да бъде занесен в лабораторията до 20-30 минути. Това не ви ли го казаха в първата клиника?

# 2
  • Мнения: 304
И аз така знам, но в първата клиника ни казаха 4е нямало проблем и по-късно newsm78 Ние всъ6ност ги дадохме след около 2 4аса

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Айде сега кажи и коя е клиниката...ако е МД в София..те там всички са отличници Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 3 154
Плевен, бе Херич, Плевен Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 6 361
И аз така знам, но в първата клиника ни казаха 4е нямало проблем и по-късно newsm78 Ние всъ6ност ги дадохме след около 2 4аса

виж сега...
1. след 2 часа е много време. първата не е била напълно достоверна
2. втората... за да стане за 15-20 минути, значи не е правена както трябва и тя. особено пък по отношение на морфологията.

# 6
  • Мнения: 50
И аз съм на мнение, че на 90% от лабораториите не може да се вярва/ само не ме убивайте Embarassed за крайното изказване/ Мъжа ми прави спермограма в една лаборатория преди месец. Резултатите бяха толкова завишени ...,на които могат да завидят  и най-добрите донори  на сперма;-). Съвсем скоро прави  при д-р Тачева и се оказа че нещата не са толкова розови, а напротив. Така, че ако имате възможност си направете спермограмата в ЦРМС.

# 7
  • Мнения: 304
Благодаря ви за отговорите но едва ли 6те мога да накарам мъжото да прави пак вси4ко (той толкова е доволен от резултатите ) това а и сме много дале4е от София и няма да имаме възмойност да потърсим помо6т там Cry
Надявам се вси4ко да е наред Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 6 361
можете да потърсите помощ и в Пловдив, например.
във Варна също правят добри спермограми, ако ви е по-близо.
при положение, че имате 2 спермограми с разминаващи се резултати, на твое място аз не бих легнала на тая кълка, че "дано всичко да е наред"....

# 9
  • Мнения: 304
За съжаление Плевен е единственото ни наи0близко място на което бихме могли да потърсим 6то годе свястна лекарска помо6т Sad Ние сме от малък град и тук лекарите са малко а добрите маи липсват А такива занимаващи се със стерилитет ИЗОБЩО НЯМА #Crazy
А колкото до спермограмата надявах се да се е подобрила за6тото мъжото изпи доста хап4ета от тогава а и тя не бе6е 4ак толкова ло6а и преди... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт