А разхожда ли се болно бебе?

  • 760
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
В другата ми тема съм описала състоянието на бебчо, да не се повтарям. Въпросът ми е, мога ли да го извеждам навън? Все пак постоянно да е вътре на топло ми се струва дори по-разболяващо от по-хладния въздух навън. От друга страна обаче дали пък няма да му се влоши още повече състоянието? Как мислите?
Вчера го изведох, но една позната майка с мед. образование ми каза, че болно бебе не се извеждало  newsm78.

# 1
  • Мнения: 603
Мисля, че зависи от времето навън. Ако няма вятър и не вали, няма причина да не го изкараш за кратко. Разбира се, трябва да му проверяваш нослето и ръчичките, да ли са студени.
Когато моето бебче беше на 6-7 мес. и се разболяваше, беше зима, сняг и поледица /точно, когато беше ни затрупало тука/, така че не съм го изкарвала.
Но сега е есен и си излизаме всеки ден, въпреки че последните дни е с хрема и малко кашлица. Все пак няма нищо по-хубаво от чистия въздух. А и трябва да се възползваме от последните топли дни Laughing

# 2
  • Мнения: 5 577
Ако е приятно времето, и особено ако има слънце - задължително!!!
Много помагат разходките в такива случай.

Но внимавай, ако не е хубаво времето отложи.
Но проветряй редовно, бебенце ще се чувства по-добре.

Беб4о как е, оправя ли се вече, има ли Т?

# 3
  • Мнения: 1 753
Когато АНна беше болна и аз питах педиатърката същия въпрос. Тя ми каза, че стига да няма температура мога да я извеждам.

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
и мен ми казаха да я извеждам, ако не духа силен вятър.

# 5
  • Мнения: 8 505
Само да не е ветровито и влажно (мъгла,дъжд).Иначе го изкарвай спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт