Помощ от американките за един адрес

  • 477
  • 6
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Имам братовчедка, която живее в Сан Диего, но и нямам адреса. Опитах чрез Интернет, но намерих само на едно място информация и имаше нейният адрес, но трябва да го купя за 45 долара..... Close Дали някой би могъл да ми помогне с информация?????

# 1
  • Мнения: 2 452
Имам братовчедка, която живее в Сан Диего, но и нямам адреса. Опитах чрез Интернет, но намерих само на едно място информация и имаше нейният адрес, но трябва да го купя за 45 долара..... Close Дали някой би могъл да ми помогне с информация?????

Опитай с www.411.com
аз винаги намирам каквото търся, вкл. с карти и други

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Лаура,
не става....Излиза ми, че я имат в дата базата, но след това пак трябва да плащам.....Може нещо да не правя, както трябва...

# 3
  • Мнения: 2 452
Лаура,
не става....Излиза ми, че я имат в дата базата, но след това пак трябва да плащам.....Може нещо да не правя, както трябва...

Не разбирам защо. Аз написах едно провизорно име (на човек, когото познавам от Ню Йорк) и ми излезе адресът с телефонния номер. Да не би да има значение откъде влизаш? Да не би да и е скрита информацията? Някои хора не желаят да си изнасят данните....

# 4
# 5
  • Мнения: 3 491
Калинка,виждам,че не си в Америка и едва ли имаш библиотечен достъп до местните бази дани, та затова ти предлагам да проверя вместо тебе в ReferenceUSA. Ако все още търсиш адреса на братовчедка си и не си го намерила, ми прати името й. Няма да ми е проблем да потърся, това ми е работата.

# 6
  • Мнения: 734
Аз съм в съседното каунти на Сан Диего. Дай й името и ще я издирия;)

Общи условия

Активация на акаунт