Стрии! Ще полудея!!!!

  • 2 279
  • 8
  •   1
Отговори
От пубертета гърдите ми се покриха със стрии,после бедрата! Забелязвам,че имам и на някой места по ханша,но всичките са стари.Но наскоро напълнях с 10-12 кг и ето ги някакви нови-тоя път на много видно място,на бедрата отпред и на коляното.Сега са пресни и са още червени,почвам да полудявам,мазах се с какво ли не,ама нищо не попречи на появата им.В момента пък слабея и ме е страх да не стана цялата на стрии,тоест да се разширят още.Направо полудявам,как ще се покажа по бански лятото? Cry Cry
Има ли лек на този ужас,момичета? Някой пробвал ли е с лазер? Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз искам да се присъединя към темата с молба към момичетата,които са заличили поне малко новопоявили се стрии(още лилави)...Дайте съвети с какво да ги мажа,че и аз полудявам от гледката напоследък...

# 2
  • Мнения: 5 622
Ох,момичета не знам какво да ви посъветвам,мисля,че няма някакъв кой зане какъв начин да се отървете от стриите.Ако е някакво успокоение знам,че с времето се свиват и стават по-малко забележими.Аз също имам на дупето отстрани и сега от скоро на бюста,но съм се примирила,а и при мен не са кой знае какъв проблем и не ми пречат.

Мисля обаче,че наистина може да се махнат по някакъв начин,но трябва да се консултирате с козметичен хирург

# 3
  • Мнения: 46 511
И аз искам да се присъединя към темата с молба към момичетата,които са заличили поне малко новопоявили се стрии(още лилави)...Дайте съвети с какво да ги мажа,че и аз полудявам от гледката напоследък...

Аз лилавите махнах с крема на Авон, махна ми около 80% за една година мазане, продължавам, докато има още лилави. А колкото останат- здраве да е  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Никол,този крем може ли да се ползва  по време на кърмене..и бременност(евентуално),и колко време горе долу ще стоят лилави(да не ги  изпусна),докато избелеят...???

# 5
  • Мнения: 46 511
Никол,този крем може ли да се ползва  по време на кърмене..и бременност(евентуално),и колко време горе долу ще стоят лилави(да не ги  изпусна),докато избелеят...???

Не знам за бременност и кърмене  Embarassed иначе моите все още са лилави, а мина година, обаче може при всяка кожа да е различно.

# 6
  • Мнения: 479
Аз нямам стрии, но знам ефективни кремове/мехлеми за премахване на белези /на мен много ми помогнаха за заличаване на следоперативни белези/. Може би помагат и за стрии.
Единия е kontraktubeks - за пресни белези
Другия е midokalm -  за по-стари белези
Продават се само в аптеките.

# 7
  • Мнения: 1 028
Ако не ти свидят 26лв. крема на "VISHY" против стрии е много добър,този на "AVON" също е приличен,но трябва яко мазане,а не като мойта комшийка-когато й скимне или се сети:)

# 8
  • Мнения: 1 253
Единия е kontraktubeks - за пресни белези
.........
Продават се само в аптеките.

Наскоро разпитвах козметичката си за една приятелка с новопоявили се стрии и жената препоръча също мазане с Контрактубекс.
Много скоро беше така, че нямам отзиви дали помага.

Общи условия

Активация на акаунт