За една джаджа на сешоара да питам

  • 488
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ми то аз не съм от най-кипрещите се и сигурно затова не знам, ама въздушната решетка на сешоара аджеба как се използва newsm78
Уж за повече обем, за чуплива коса али-бали ама нещо не вдявам........пък косата ми е чуплива и най-ми е добре да я намачкам и да бЕгам, ама докато я намачкам и ми се смъкна кожицата от ръцете бе! То пари та не се трае......

та за решетката - как се употреблява туй чудо на инженерната мисъл Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 1 103
Да не би да имаш предвид дифузера newsm78. Ако е това - той се използва предимно като приставка на сешоара за чупливи и естествено къдрави коси.
При прави коси, като моята напр., ефектът е разрошване и нищо повече Hug

Веднъж се къдрих и при изсушаването фризьорката сложи дифузера, загребваше повече коса и го навъртваше вътре (нейния беше голям). Като свърши процедурата бях като "бръкнала в контакта" Simple Smile, та се наложи приглаждане и др. подобни действия, та всичко да си дойде на място и да мога да изляза спокойно на улицата. Grinning

# 2
  • Мнения: 4 546
дифузерът ли?
навеждаш главата надолу и вкичур по кичур, държиш дифузерът, докато можеш да търпиш. цялата коса трябва да я изсушиш много добре. аз ползвах и доста пяна за коса и ефектът бешее ... newsm03
престанах с тая процедура, защото почна много да ми капе косата  Confused

Общи условия

Активация на акаунт