На цирк

  • 1 156
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 103
Искам да попитам дали някой е видял действащ в момента цирк в София. Искам да заведа дечко, а там където обикновено опъват куполите, в момента няма. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 700
От събота насам опъват цирк в Зона Б-5. Не знам кога ще отвори -  ще пиша допълнително.

# 2
  • Мнения: 2 241
Аз съм в Зона Б-5 и вчера видях шапитото, много добре изглежда (поне в сравнение с другите, които сме посещавали).

Днес на връщане от работа ще проверя как стои въпросът и ще пиша.

# 3
  • Мнения: 2 700
Докладвам за цирка в Зона Б-5. Казва се "Монте Карло" - май досега не е идвал. Ще работи от петък 21,10 нататък. Представленията са от 16,30 и 19,30 / ако не се лъжа/. Циркът бил отоплен.
Деца до 3 години - безплатно.
Над 3 години - 5 лева.
За родители билетите варират от 8 до 15 лева в зависимост от мястото.

# 4
  • В офиса
  • Мнения: 3 997
Докладвам за цирка в Зона Б-5. Казва се "Монте Карло" - май досега не е идвал. Ще работи от петък 21,10 нататък. Представленията са от 16,30 и 19,30 / ако не се лъжа/. Циркът бил отоплен.
Деца до 3 години - безплатно.
Над 3 години - 5 лева.
За родители билетите варират от 8 до 15 лева в зависимост от мястото.

Ура! Като бяхме лятото във ВТ ходихме цели 2 пъти на цирк. От тогава малката периодично пита кога ще идва и в София. Ще бъде страшно щастлива. Само може ли някой да даде карта къде точно е този цирк.

# 5
  • Мнения: 2 700
На Опълченска, между Руски паметник и Самболийски.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси за инфото - и ние ще го посетим Grinning

# 7
  • Мнения: 254
 Аха, ето ви значи мами от зоната Thinking Аз бях пускала тема в клюкарника дали има мами от зона Б5, но никой не се включи. Та значи цирка е точно до нашия блок, дано оздравее моята мома, че да се посъберем да отидем заедно, какво ще кажете?  bouquet

# 8
  • Мнения: 998
И ние купихме билети за събота в 16.30, представлението било 2часа и ми се струва малко късно за малката от 19.30 до 21.30!  Специално питах и ми казаха, че циркът е отопляем. За първи път, ще водиме малката на цирк дано й хареса!

# 9
  • Мнения: 3 211
Аз водих Габи преди 1мес. във Варна на цирк "Арена", на Габи й хареса, но си мисля, че е още малка. Може би, ако имаше повече животни... Беше от 19ч., но започна 19:30ч. и продължи до 21:30ч., добре че бях взела един сандвич.
Съвет: вземете ядене и пиене, че пред цирка е голяма лудница.

# 10
  • Мнения: 2 807
Ей, супер!  Grinning
Благодаря ви за инфото, мами!   bouquet

И ние ще гледаме да заведем Дани, но май ще трябва да се разделим с татито, защото няма как да въведа бебата вътре за толкова време Confused   Thinking

Ако видите самотна мама, която да се разхожда с количка и бебе, значи съм аз  Wink Laughing 

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Дъщеря ми в момента е на цирк, въпросният Rolling Eyes.с баща си двамата. Нали е 22.10 Simple Smile
Точно е момента се развивя действието.
Само да уточня - ако си вземете билет за ложа за детето се плаща също 15лв, без намаление както за възрастен.
Ади за пръв път е в момента на цирк, очаквам след 2 часа отзиви Grinning

# 12
  • Мнения: 8 769
Аз водих Габи преди 1мес. във Варна на цирк "Арена",
И аз водих Кейти на същия цирк. Много й хареса.Издържа цялото представление, като имаше момент, когато слезе на тревата пред пейките да танцува и да си играе с другите дечица. В антракта използвахме да поязди пони, да се разходим и да се изпишка. Накрая не искаше да си тръгваме-искала и тя да скача на батута (последния номер от представлението).... Mr. Green Със сигурност при удобен случай ще я заведа пак! Grinning

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Та, за тези, които ще ходят - било е хубаво всичко.
Само съжалявам, че не отидоха от 19ч30. Ади спи всеки ден между 14ч.30 - 16ч30.
Днес не я сложих да спи заради цирка от 16ч30 и разбира се и и се доспало по едно време и е започнала да мрънка....

Общи условия

Активация на акаунт