Сънувахте ли бебетата си?

  • 4 467
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
Докато бях бременна още преди да знаем какво бебче ще си имаме, сънувах че ще бъде момиченце. Първият път много добре си го спомням, защото ми се присъни, че съм родила момиче с много дълга коса до кръста. Сънувах я не като бебенце, а малко по-голяма и даже си говорехме с нея. Laughing Много се чудех как съм родила направо голяма девойка. hahaha Между другото София наистина се роди с много коса. Joy
Хайде бъдещи и настоящи мами, споделете сънищата и предчувствията за бебчетата си.  love001

# 1
  • София
  • Мнения: 362
И аз съм сънувала моята душичка - само, че като бебе - мечтая за този момент, откакто имам по-голям корем (преди мечтаех да се вижда, че съм бременна  Grinning).
Още не са ни казали какво ще е бебето, но аз сънувах, че ще е момче - дори на име му говорих (защото съм решила как да кръстим детето, независимо дали е момче или момиче  Simple Smile )

# 2
  • Мнения: 5 246
Сънувах го да, но никога не му виждах личицето  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 414
Първото не, но Ането я сънувах много пъти, даже физиономията й сънувах, прическата също Simple Smile Роди се едно към едно същото бебе Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 5 577
Не, не можех да си преставя как ще изгледжа.
Просто е прекрасен.  Peace

# 5
  • Мнения: 804
Аз пък сънувах, че раждам близнаци Joy За сега знаем, че е едно Party  И все пак има още доста време до края, така че може още доста неща да сънувам Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
аз пък и при двете бременности сънувах едно малко русо, къдраво и синеоко момченце. и двете ми момичета са със светлокестеняви коси (но не жълто-руси), а със сини очи в семейството си оставам само аз.
ще видим при третия опит кое ще се промени - сънят или бебето.
а пък как искам близнацииии....

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Няколко пъти май съм сънувала бебето, но само 2 си спомням.
Първия път се сънувах в болницата в 7мия месец и някакъв гардероб пада върху мен и решават да ме режат. Виждам едно тъмно бебе и едно светло и русо май момченце - това второто беше моето бебе (никаква прилика с Ради всъщност, а и тя не е момченце Simple Smile) и едни числа - 1240 гр и някакви см, не ги помня колко. На другата сутрин след операцията питах майка ми къде е бебето и тя каза вкъщи  Shocked
Втория сън беше как излизаме от болницата с мъжа ми и е студено, а бебето е завито в една пеленка само, която е много малка и не мога да я завия добре.

Ааа да, сънувах веднъж и как я къпя вкъщи сама в някаква купа, макар и да не знам как, защото никой не иска да ми помогне.

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Баткото не,но бебата я сънувах много готино - че корема ми е станал прозрачен и я виждам как си седи по голо дупе в корема ми (както можеше да седи вече на 7-8 месеца),бяла,плешивичка и синеока,а тя се разсърди,че я гледам,доплува до стената на корема и взе да ми съска като коте Mr. Green Малко като филм на ужасите беше,но бебата(не веднага след раждането,но отдавна вече) е точно както я бях сънувала - с малко коса,много бяла,синеока и пухкава Grinning Само не може да съска Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 6 175
Аз докато бях бременна сънувах, как си имам бебе и го кърмя Laughing (в последствие не можах да се справя с кърменето и се цедих 5 месеца, но това е друга тема). Сънувах и как го гушкам бебето, но не му помнех лицето, а само че е бебе. Когато Ева беше на 3 месеца сънувах, че сме отишли на консултация и докторката търси бебето, а то почнало да пълзи и се скрило под леглото. На 6 месеца аналогичен сън, но бебето проходило Laughing Въобще явно дневните ми мечти се прехвърлят в сънищата ми.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Аз сънувах бебче в количка в хола ни още преди да знам, че съм бременна. На следващия ден направих тест и беше положителен.
За съжаление загубих бебчето и все още ми става мъчно като се сетя какво беше хубаво в съня ми.
10-на дни след операцията отново сънувах, че раждам дъщеря и как я кръщаваме. Естествено сега не съм бременна, но се надявам този сън скоро да се сбъдне  Flutter

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
И ам мислех да пускам същата тема, сънувах два - три месеца преди да забременея,едно около едногодишно момченце с руса чуплива косичка, с моите очи и моята усмивка, знам, че беше пролетно време и от там започнах да си мисля, че ще родя пролетта и наистина ще стане така  Simple Smile, знам, че детето ми беше много кротичко и боже толкова приличаше на мен, незнам след около две години, живот и здраве ще ви кажа със сигурност дали съм сънувала точно това момченце, никога няма да забравя личицето му.

# 12
  • Мнения: 1 771
И аз докато бях бременна сънувах бебо. И все сънувах, че нещо не съм купила я дрешки и нямам какво да му облека,я шишета с биберони до които така и не стигнах    Laughing

# 13
и аз го сънувах, момиченце, но сигурно защото докторът каза, че ще е момиче. но ми беше интересно, че на сън не беше плачливо и като се събудих много се кефих, надявам се да е кротко, както беше насън.

# 14
  • tardis
  • Мнения: 329
И аз сънувах, два или три пъти как раждам (и то учудващо лесно)едно много симпатично момченце - единият път беше в първите месеци на бременността, вторият много наскоро:)
Още не знаем пола на бебето, та не е ясно дали поне това съвпада:)))

А иначе беше много особено умно и оправно бебе, което умее да оцелява въпреки нескопосаните опити на майка си да се грижи за него Twisted Evil
И всеки път изглеждаше по един и същи начин...  не помня точно как обаче:)

Общи условия

Активация на акаунт