кръв и слуз в акото-какво да правя

  • 15 643
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Ами пак се шашкам.Моята хубавица днес ми сервира кръв и слъз в акото.Няма диария,но това ме притесни.
Какво да правя,за притеснение ли е? Нали сме и далеч от дома,та ми е още по-трудно с лекарите тук.трябва да пътуваме 1 час до болницата,та затова незнам дали да тръгвам или не.Иначе няма никакви признаци за болка или заболяване.
Помагайте мами,моля ви.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На лекар при всички случаи трябва да отидите- това не е нормално положение, причините могат да са най-различни, а трябва да се постави диагноза. Запек има ли? Кръвта каква е?... На много въпроси ще трябва да отговорите (знам, понеже и аз съм водила детенце с такъв проблем). Възможно е да е някаква алергия, колит, хемороиди... Оф, трябва да отида при децата, че ще вдигнат къщата във въздуха... Пиши по-късно как сте.

# 2
  • Мнения: 877
И аз смятам, че трябва да отидете на лекар

# 3
  • София
  • Мнения: 2 952
Иди на лекар и настоявай да ти даде стерилно шишенце, в което да занесеш изпражнения за изследване в някоя лаборатория. Дано е нещо безобидно!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Какъв е цвета на кръвта? Това е много важно.

# 5
  • Мнения: 2 467
mariana   преди 2 дни и моята Жанета ми "сервира" такова ако - със кръв и слуз. А е само на 2 месеца и сме само на кърма. Педиатърката ни пусна изследвания - взеха анален секрет и след 6 дни ще видим резултата. Много съм изплашена и аз тия дни, чак ми се реве. Досега не се бяхме сблъсквали с болести.
Иначе при нас повече не се появи при другите акания. Цвета на кръвта беше тъмно червен, не много като количество, колкото 10 стотинки някъде.
Дано не е нещо гадно и лошо и при вас, и при нас  Praynig

# 6
  • Мнения: 57
Не искам да те плаша , но едно комшийче се разболя от салмонелоза и по кръвта в акото я откриха.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние сме с кървави жилки в акото.Появиха се преди месец,еднократно,след като бях давала ябълково пюре.След това акото му се оправи.В момента сме само на кърма,вече от 2 седмици,но малкия пак започна да ака такива акита-слуз и кървави жилки.Иначе като консистенция е добре,не мирише различно.Ходихме на гастроентеролог,дадохме проба за изследване и сега чакаме резултатите.Докторката каза,че вероятно не е нещо страшно,щом сме само на кърма,вероятноста за инфекция била нищожна.Само излседването ще покаже.
Но на всяка цена заведи детенцето на специалист-трябва да се отхвърли възможността от инфекциозно или вирусно заболяване.
На нас ни поставиха диагноза диария и гастроентерит.Бебо ака 1 път на ден,не е рядко акото,но пак е с диария Thinking.Дори и педито не се усъмни,докато не почнаха тези упорити кървави жилки.

# 8
  • Мнения: 104
Момичета ще откача.Днес бяхме на лекар,ще носим ако чак в понеделник,докато го изследват....отиде цялата седмица.
За капак лекарката реши,че има отит,ушите и били жъзпалени и ни изписа антибиотик.Тя няма темепература,не плаче от уши,весела е,как така реши за отита ненам.Чудя се дали дадавам антибиотика.Само преди 15 дни спря предния-беше направила чревна инфекция и лежахме в инфекциозна клиника,тъпкаха я с два антибиотика и мисля,че ще и дойде доста за едни месец.
Незнам какво да правя,нали не сме и в Бг,та съвсем ми е сложно и трудно.
Имате ли идея,полудявам....

# 9
  • Мнения: 326
Може да ти прозвучи странно, но чревната инфекция е защитна реакция на организма. Понеже си дала два антибиотика те са постигнали две неща: от една страна са интоксикирали организма, а от друга са подтиснали реакцията и така болестта е проникнала по-надълбоко в тъканта и от повърхностно възпаление сега има разпад на лигавицата. От там идва кръвта в акото. Решение? Само хомеопатия.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Много крайно е това само хомеопатия. Антибиотика правилно предписан е най - доброто средство за лечение. Но само когато е уместно приложен.

# 11
  • Мнения: 326
Много крайно е това само хомеопатия. Антибиотика правилно предписан е най - доброто средство за лечение. Но само когато е уместно приложен.
И като стигнеш до задъдена улица след поредица антибиотици и вече увреден организъм се обръщаш към? Хомеопатията, разбира се! И се ядосваш, че си имала предварителната информация, но не си се съобразила с нея.
Като стигнеш до тази фаза ми пиши, с удоволствие ще те насоча към стабилен хомеопат.

# 12
  • Мнения: 104
Сякаш предпочитам да пробвам с хомеопатия,но тук няма при кого да отида.А и вече незнам дали и има нещо наистина.Днес няма нищо в акото,малко зеленее,но много слабо.Сега се обърках тотално.Болна ли е или не?Няма признаци на болна.И хомеопатия,ама какво да лекувам с нея:)

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И при нас кръвта изчезна от самосебе си. Лечение не предприехме в крайна сметка. Сега следя какво е положението и ако пак се появи кръв ще ходим при същия лекар.

# 14
  • Мнения: 104
докато се похваля и ето-сега пък разстройство.Момичета какво му става на това дете? Сутринта всичко беше нормално,3 часа след това зелена вода на памперса.
Живеем в САЩ и така ми е сложно с лекарите....А и събота и неделя само в бърза помощ,а там още дължим пари.Какво да и дам до понеделник?Страх ме е да не се обезводни,че само преди 20 дни лежахме в болницата за същото-имаше чревна инфекция.
много ми е мъчно за бебка...

Общи условия

Активация на акаунт