Благодаря ,Ви.....Варна-АГ Болница,Д-р Мичев!

  • 1 241
  • 4
  •   1
Отговори
Аз съм още една мама от 3 седмици!! Simple Smile

Пиша в този прекрасен форум защото съм безкрайно щастлива че вси4ко мина супер във Варна-АГ Болница.Трябваше да раждам със секцио и да си призная умирах от страх ,но лекарят ми-Д-р Мичев, които се грижеше за нас със вече 3 седмичния Мариан направи  всичко възможно за нашия комфорт от откриването на бременността до наи-важния момент!


След предното си раждане-ПЪЛЕН УЖАС, в другата болница в града ни се бях отчаяла и дори ме беше страх да си помисля за второ дете,след грубото  отношение,на което бях подложена,страха и  болката от предното секцио ,за щастие  страховете   ми бяха разбити и слава   Богу ,още веднъж всичко е наред!!!




За тези,които нямат гинеколог  и им предстои това прекрасно събитие -спестете си кошмарът който изживях първия път- горещо препоръчвам Др.Мичев- Аг Болница Варна.

# 1
  • Мнения: 3 042
Имала си уговорка(платена) с този доктор ли?

# 2
Платих 600лв. за да родя на ВИП етажа -тои е нов сравнително много по-добре изглеждащ от условията другаде и там си имат  уточнени такси- 600 за секцио и 400 за нормалното раждане.
Избираш си доктор и всички  се държат добре защотото им плащаш добре .

# 3
  • Мнения: 5 241
Д-р Мичев няма и с поглед да те удостой ако не си платиш  Stuck Out Tongue
Кръстницата на брат ми роди при него преди месец и си плати като поп 500$ (за секцио)  Shocked

Да ти е живо и здраво детенцето Marieta и много да те радва  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 229
И аз раждах при  д-р Мичев, и то два пъти - вагинално и секцио.
Той наблюдава и двете ми бременности от самото начало. Платих си разбира се и двата пъти Simple Smile , но не ми е определял конкретна сума.

Общи условия

Активация на акаунт