Умря ми циганката или жертвите които правя за детето си

  • 1 944
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Аз пея - под дъжда, под душа.  Whistling   bath
Докато готвя, гладя или сгъвам пране.  newsm75 1ironing knit  food002
Когато успокоявам ранени разбойници  smile3540или приспивам уморени детски телца. newsm46
 lalalalaКогато ходя на репетиции.

Ама не стига че аз пея, ами и щерката пропя. babydust7
Ами не стига че пропя, ами поиска и тя да ходи на репетиции.  newsm56
Ами какво да направя - заведох я, нищо че е малък детски провинциален хор.
Ами не стига че и хареса, ами и поиска да остане и сега сме бойна група двете - пеем та се надпяваме friendship hug
Ами не стига че пее в  хора ами казала, че мама е актриса. smile3515

Ха, сега я втасахме - ами те подготвяли и мюзикъл. Имали нужда от някой да им каже как да се "разхождат" по сцената, докато пеят. Вече си имали шивачи на костюмите, декоратори. Нямали се режисьор. smile3508
Та стана тя каквато стана - станах режисьор. На детски мюзикъл - "Когато на животните им писна да са обидни думи".
И гримьор - цялата горска общност трябваше да се разпознава от залата.  261uu newsm57  animal085 Animal Pig


Беше прекрасно, невероятно и пълно с детски гафове изживяване.  newsm68 newsm44 smile3506 newsm53
Най милите представления в които участвах.
И бях много щастлива - защото можах да направя жертва за детето си и да го видя сияещо от щастие.
И не само моето - цялата горска банда и всички останали деца.
Дори получих подарък след премиерата.  newsm51  Gift
Най вкусните шоколадови бонбони в живота ми, подарени от греещи слънца, от щастливи деца


Всичко това се случи в края на юни началото на юли. Чак сега се решавам да си призная  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 465
Ei 4e prekrasni ne6tica Hug Bravo!!!
A snim4ici ima6 li si?
Fidanke, ti mai naistina jivee6 kato v prikazka - mnogo prikazno mi prozvu4a i mnogo hubavo edno takova Flutter smile3531  Nature Partly Sunny

# 2
  • Мнения: 3 098
4удесно,Фиди
Прекрасна майка си ти  bouquet
И най голямата ти награда е то4но това-тези грейнали от Щастие о4и.Няма ниЩо по хубаво от това да знаеш,4е си дарил Щастие

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Кротуваш си значи, а! Криеш таланти разни, smile3505 ...е защо бе,
 бъди горда с това, което даваш на малчовците, smile3501
и дай възможност и на нас да се гордеем, че познаваме такава мама!
 newsm51

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какви ли не неща  правим за децата си , за да ги видим щастливи.....
и аз съм ходила на футболен мач за да видя детето доволно, беше ми малко скучно, но Rolling Eyes

сега остава да ни покажеш и историята в снимки Thinking

# 5
  • Мнения: 4 244
Начи голяма съм фукла  Embarassed Embarassed Embarassed
Че и на голо  Crazy
Аз лично имам само една статия в вестника с снимка на децата на края на представлението, но си забравих камерата.
Сега ще помоля някоя от другите майки (срам не срам) да ми даде от нейните за да ги пусна тук
Голямо съм пате - от толкова вълнение и такива неща се случват

# 6
  • Мнения: 1 178
Ей браво на теб  smile3501,
сигурно малката бандитка още се фука с майка си..
Чудесно е да можеш да направиш нещо такова за детето си, досега съм гледала много американски филми с такива сцени и ми се ще и моя дундьо да се гордее с мен  Embarassed
Спомням си че беше публикувала текстовете на български детски песнички, та ако имаш време (след Рожденния ден - Да ти е жив и здав!) напиши някой текст от мюзикъла, темата звучи много интересно. 

# 7
  • Мнения: 980
Аха Фид, и си трайкаШ zначи. Thinking
Представям си малката бандитка колко е била горда с теб
А какво Ще прявиШ като пропее и раzбойника newsm78 Mr. Green
Целувки  bouquet

# 8
  • Мнения: 513
Моите съболезнования за циганката.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 366
Фид, ти си гордата гордост на всички бандитки, разбойници и БГ-чужбински мами  Hug

Тук му е мястото да ти благодаря (получих вчера) и да ти призная, че благородно завиждам на хората, които имат допир с теб. Ти безкрайно ги обогатяваш.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 71
Фиданчице, малко ти завиждам. Не е черна завист, ама си е завист, да знаеш! Едно от нещата, които много ме тормозят напоследък е малкото време, което прекарвам с дъщеря си и многото пропуснати моменти. А така ми липсва онзи израз на абсолютно възхищение, който има по детските лица - "Мама го направи!" и "Това е моята мама!".... Пожелавам ти още мнооого дълго да го предизвикваш!
Само една малка поправка (т.е. то не е точно поправка, а си е моето мнение, де) - това не са жертви, които ние правим за децата си, а големи подаръци, които те ни поднасят с предоставената възможност да сме една много светла и възхитителна частица от техния живот.

# 11
  • Мнения: 4 244

Само една малка поправка (т.е. то не е точно поправка, а си е моето мнение, де) - това не са жертви, които ние правим за децата си, а големи подаръци, които те ни поднасят с предоставената възможност да сме една много светла и възхитителна частица от техния живот.
Абсолютно си права - просто тенденциозно го написах така.
Вчера имах личен разговор с една от мамите в Форума, която също на шега спомена за една от "жертвите" които прави за детето си и тя ме наведе на мисли и се сетих, че не съм се изфукала с това си "постижение".
За мен лично добрата майка се изразява в това да е и приятелка с децата си, а една приятелка ако не се раздава, тогава за какво е.
А аз нали се опитвам да съм такава и се уча непрекъснато от тях

Но всъщност идеята ми беше не да се фукам - вижте ме на пак да съм център на внимание.  ooooh! Аман!
Идеята ми беше по скоро вас да провокирам да си кажете вие какви жертви сте правили в името на благото и щастието на децата (така както вие самите го разбирате)
Хайде, споделете!  Praynig

# 12
  • Мнения: 4 212
Фид, ти си некъв феномен за мен, аз съм те признала за Жената вси4ко. Их, що не бях там  Crossing Arms

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Како голяма си работа  Wink ... кадет и да те бутне 4овек се знаи6 и мои6  Hug
и аз искам да стана такава като порастна  Mr. Green Heart Eyes
 а сега сериозно ..ами все още не съм правила кои знае какви "жертви" . правя компромиси със себеси постоянно - а тук познати испанци са ме заклеимили като "много майка"  - в смисъл 4е съм била много загрижена винаги за доброто на дъщеря си  - ама това са си изводи на изпанците -дето според мен ама хи4 не се вълнуват за децата си .

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ох, ми какви жертви...бях в 5 месец бременна, когато маги реши, че ще става плувкиня Rolling Eyes
тръгваме първия ден след училище към залата, хубо ма завеяната й майка забравила раницата с банския, очилата, джапанките, хавлията.
детето се разплака и аз реших "не"- ще бягаме до вкъщи и ще настигнем групата деца ( тогава не знаехме накъде е залата и трябваше да следваме майките с деца дето имат хабер ). хванах детето за ръка и беж до вкъщи, грабвам принадлежностите и обратно по пътя на тъгадък/така ли се пише?/
резултата- прокървявам.

после 3 месеца в най -големите жеги аз с големия корем я водя през ден на басейна, от 16.30 до 17.30 я чакам на едни пейки дето тук, там сянка се намира
ад беше, а ми се спиииии и ми е горещо и съм ревала от неудобната пейка и горещината. тогаз що криминалета на чейс съм изчела.
не съжалявам обаче Naughty
заради нея и в пещ влизам.

Общи условия

Активация на акаунт