раждане във II гр. болница

  • 519
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Предстой ми избор на болница в която да родя!
Препоръките от приятели и познати са много, но някак си ми се иска да се съобразя с наблюдаващият ме лекар, който има сключен договор само с втора градска болница.
Ще се радвам ако ми споделите нещо за това заведение!
Предварително Ви благодаря

Последна редакция: пт, 07 окт 2005, 14:07 от zozo

# 1
  • Мнения: 51
За кой град става въпрос?

# 2
  • София
  • Мнения: 610
Аз съм раждала и двете си деца там.Като цяло съм доволна,но аз и  не съм очаквала някакви огромни луксове.Стаите са с по две родилки,бебетата са при тях,от тази година видях,че и телевизори има в стаите.Чистичко е,банята и тоалетната  на етажа.Лошото е,че не пускат близки,но пък това има и плюсове според мен.Храната не е на ниво,но на мен ми носеха,пък и не съм била чак толкова гладна след такова събитие Simple SmileОстанах доволна от персонала,особено от родилното,а и ми хареса,че ме изписаха още на третия ден(и двата пъти родих по нормален път).Ако има още нещо- питай,ще ти отговоря.

# 3
  • Мнения: 285
Аз раждах там миналата година, декември месец. Не съм имала уговорка с лекар когато дойде момента отидох и родих  Laughing Иначе условията след раждане са добри, имаше парно, стаите са с две легла, мивка и гардероб. Банята и тоалетната е обща, има топла вода, бебета стоят през деня при вас а вечер ако искаш ти я вземат.
Ако има нещо питай.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Раждах там ноември 2004 секцио  с уговорка. Много съм доволна. Условията отговарят на това което са описали по-горе.

# 5
  • Мнения: 2 952
Втора коя градска? Grinning

# 6
  • Мнения: 2 332
Мами, раждали във 2-ра градска (София), искам да ви попитам ила ли например такава опция: отиваш да раждаш без уговорка, обаче като те приемат решаваш, че искаш упойка - ще ти сложат ли?
Благодаря предварително и се извинявам на zozo, че ползвам темата и.   bouquet

# 7
  • Мнения: 955
Аз съм раждала и двете си деца там.Като цяло съм доволна,но аз и  не съм очаквала някакви огромни луксове.Стаите са с по две родилки,бебетата са при тях,от тази година видях,че и телевизори има в стаите.Чистичко е,банята и тоалетната  на етажа.Лошото е,че не пускат близки,но пък това има и плюсове според мен.Храната не е на ниво,но на мен ми носеха,пък и не съм била чак толкова гладна след такова събитие Simple SmileОстанах доволна от персонала,особено от родилното,а и ми хареса,че ме изписаха още на третия ден(и двата пъти родих по нормален път).Ако има още нещо- питай,ще ти отговоря.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт