Търся идея за подарък

  • 2 971
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Момичета, родителите ми имат рубинена сватба (40 год.) след 1 седмица и много ми се иска да ги зарадвам с нещо, но нямам никаква идея какво би могло да бъде.
Мислех си да изпратя цветя по интернет, но нещо не ми се струва много сигурно, пък и не ми се дава номер на кредитна карта.
Вие какво сте подарявали за подобен повод?
Ще съм много благодарна за всяка идея!
Поздрави
меликат Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 734
Аз бих подарила за такъв повод някакъв предмет който да им остане за спомен от събитието - хубава картина, статуя, красива кутия пълна с весели снимки на внучето им и теб, или направи професионални семпли снимки на детето в някое фото, сложи една в голяма рамка, с надпис-посвещение и я пращай;) За друго не се сещам, много ми се спи.

Честито на родителите ти!

# 2
  • Мнения: 24
Знам ,че не ти се дава кредитна карта,ама аз това намерих и сам решила да пратя изненада на майка ми за рождения и ден.Пък и чета много вежливи и съвестни били от фирмата.Разгледай сайта,може пък да ти хареса.
И Честита Годишнина на родителите ти!Да са здрави и щастливи.

http://www.bgmagazin.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=SFNT

# 3
Момичета, родителите ми имат рубинена сватба (40 год.) след 1 седмица и много ми се иска да ги зарадвам с нещо, но нямам никаква идея какво би могло да бъде.
Мислех си да изпратя цветя по интернет, но нещо не ми се струва много сигурно, пък и не ми се дава номер на кредитна карта.
Вие какво сте подарявали за подобен повод?
Ще съм много благодарна за всяка идея!
Поздрави
меликат Heart Eyes


Винаги можеш да помолиш и някой твои приятел от БГ да им изпрати от тамошна фирма за цветя букет а ти ще му върнеш после парите!
Но аз също си мисля , че е добре да им остане нещо и за спомен ...Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 178
На моите родители бих подарила екскурзия до интерено за тях място или едноседми4на по4ивка в някой у1тен санаториум.   Останах изненадана какви хубави местенца има във Велинград.

# 5
  • Мнения: 1 854
Зависи от сумата, с която разполагаш и си приготвила за това прекрасно сьбитие. Ако е по голяма - една екскурзия би била чудесна отмора и вечен спомен за тях. Материални подарьци можеш да направиш за рожденните им дни винаги, но Рубинената сватба е нещо специално и според мен трябва да остави подобаващ вечен спомен и да бьде нещо като Меден месец за двама, вьпреки и след 40 години Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 7 430
Честит хубав празник на родителите ти Hug  bouquet
...мамите са ти дали страхотни идеи, каквито щях и аз Wink

Успех сс избирането 
newsm10

# 7
  • Мнения: 636
Идеята за по4ивка е страхотна.

Аз имам и друго предложение - за 50 годишнината на татко ми подарих красива пло4а с надпис - нещо сърцераздирателно по повода. Нямам дар-слово, но нещо от рода за съвместния им живот и какво са дали на света - демек децата и внуците и колко сте им благодарни, 4е са ви направили ХОРА. Остава много добър спомен и не може да се сравни с нищо материално.

Пло4ата купих от тук и я надписах в София (тук не могат да пишат на кирилица). Беше дървена (цвят махагон) със златиста метална пло4а, а над нея - 4ерна. Като се гравират буквите на 4ерната пло4а и златистата е отдолу - се полу4ават златни букви. Много е стилно. Фирмата в София също ме изненада с професионализъм - надписването е с лазер и добре изпипано. Аз си представях, 4е ще 4укат с 4ук4ета всяка буква  Embarassed

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 18:09 от Gery R.

# 8
  • Мнения: 239
Благодаря ви за идеите, чудесни са, но все още не мога да се спра на нищо. МОже би все пак ще изпратя цветя.
Благодаря и за поздравленията от тяхно име.

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
И аz бих им подарила екскурzия, преди седмица имаше тема zа цветя по интернет, погледни по zадните страници.

Общи условия

Активация на акаунт