И аз

  • 1 644
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
..се присъединявам към този клуб. Отдавна ми се иска да пиша тук защото съм самотен родител отдавана , нищо че живеехме заедно.Но -вече НЕ! Пуснах го да си пасе тревата!
Така че съм пълноправен член! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 708
тъжно е...успех...
бъди щастлива!

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Горе главата newsm10Щом трябва Mr. Green да пасе!Да сте живи и здрави с децата Hugдругото се нарежда някак си Heart EyesИ аз съм била в тази ситуация и....ако се наложи пак не бих се подвуомила,защото живота е един и небива да се пропилява в нерви и скандали! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 532
Благодаря ви  HugОпитвам се да е горе главата...малко не  е  лесно ...но се оказва че съм доста издръжлива:)

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей успех в новото плаване!
Ем си издръжлива, ем хубава българска жена! Ще оцелееш - по-хубава и по-силна и ще си намериш някой достоен спътник в живота! А говедата трябва да пасат - те за това са създадени  Laughing
Горе главата и да са ти живи и здрави и малките мореходци - да са ти подкрепа и утеха!

# 5
  • Мнения: 1 616
Фейт, тъжно е да го прочета... Но ти желая сили и търпение, за да заживееш отново щастливо!   bouquet
Извън темата - имаш изумително красиви деца! Ако бях няколко петилетки по-млада, бих се влюбила в сина ти!!  Wink Wink Wink

# 6
  • Мнения: 5 622
Фейт, тъжно е да го прочета... Но ти желая сили и търпение, за да заживееш отново щастливо!   bouquet
Извън темата - имаш изумително красиви деца! Ако бях няколко петилетки по-млада, бих се влюбила в сина ти!!  Wink Wink Wink

Присъединявам се към пожеланията.Знам колко е трудно,самата аз имам проблеми със съпръга си,които се опитваме да загладим(но не знам дали само аз не се опитвам Rolling Eyes)

И аз искам да добавя нещо извън темата.Подтикната от НИМФЕТКА,разгледах снимките ти и тези на децата ти.Сина ти обира точките да знаеш! Peace Кой знае колко мацки се въртят около него.Късметлийки  Wink

А децата ти,понеже са големи вече-подкрепят ли те?Поне в тяхно лице не намираш ли подкрепа и помощ?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Тъжно е, ама все пак добре дошла при нас щом така се е случило..... Hug
Хубавото пък е, че децата са ти доволно големи, дано да те подкрепят в решението и така ще е една идея по-леко за теб! Никой не казва, че е леко...мисля, че всички тук знаем колко спихнат се чувства човек след такива преломи в живота! Но времето лекува...полека лека ще се съвземеш! Пожелавам ти да успееш да намериш приятно занимание, стари и весели приятели или каквото и да е друго, което би ти донесло радост!  bouquet  bouquet
И винаги когато ти се прииска да пишеш тук - нали знаеш, че няма да те оставят без отговор!  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 532
Безкрайно съм ви благодарна за отговорите и подкрепата момичета  love001
Не съм срината емоционално защото това беше нещо което отдавна очаквам да се случи .Просто в последните 3 години със съпруга ми бяхме само съквартиранти.Просто не исках децата прибирайки се от училище да се чудят къде да отидат.
Сега вече са големи , разбират ме - да! Имам подкрепата им . Само финансово не знам как ще се справя,но все ще се получи и нареди някак.
Още веднъж ви благодаря за подкрепата и ми е по леко с вас newsm51

# 9
  • Мнения: 5 468
Муцка, ще се справиш и още как lovekiss lovekiss lovekiss!!! Наистина, хубаво е, че децата ти са големи вече и поне тях няма да ги мислиш... в смисъл, сами си се гледат и няма да ти трябва помощ за гледане на деца... или да се чудиш на кой да ги оставиш, че да идеш до болницата, примерно. Иначе, че ще ги мислиш цял живот, ще ги мислиш.
То по-добре е да си сама, отколкото зле придружена, а аз съм сигурна, че няма да останеш сама, защото си готина и свястна, и въобще, този твой мъж, губи толкова много в твое лице. Ама... ей на - идиот начи...
Най-хубавото ти пожелавам, тепърва да ти предстои! Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 532
Ще се справя муци!!! Кога не съм? newsm47
Благодаря за пожеланията и истински се надявам само хубави неща да ми предстоят  love001

Общи условия

Активация на акаунт