Нова октомврийска седмица 3 - 9.10

  • 9 464
  • 357
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Един път да се вредя и аз с новата седмичница...За да изпреваря Хера, още от предната нощ - за по-сигурно  Grinning

Детето сополиво...къщата насред ремонт...работата до половина (а детето нали е сополиво, си седя у дома)...не започва обещаващо за мен седмицата, но вярвам, че ще свърши добре Simple Smile

Желая успешна седмица на всички ви!

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 01:20 от Morena

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет хубавици!   bouquet  bouquet
   Дано тази седмица ни донесе само красиви емоции, мнооооого любов и сбъднати мечти!
   Нека усмивките ви не угасват дори за миг, а добрите новини тук да никнат като гъбки  Joy  Hug

# 2
  • Мнения: 4 212
Я, 4акайте да ви подпаля фитилите докато ръбам санви4 и пийвам бири4ка. Исктае ли да гледате на живо слън4евото затъмнение което минава през Испания? Ето сайт за директно гледане на слън4евото затъмнение.
Ето и още един резервен сайт. За всеки слу4ай. Запо4ва 9 сутринта Хиспанско време , зан4и 10 българско. Жалко 4е децата ще са на у4илище по това време, щеше да е много интересно и поу4ително за тях. Ако пък нито единият от двата не се отваря търсете на гугъла думата eclipse 2005, както и сайтовете на Наса, може би и SNN, но незнам дали ще имат кадри на живо по нета.

Моя след едно месе4на отпуска замина на работа и сега ми е дно 4оглаво  Tired

Ай лека нощ, стига съм ви надувала главите.  Hug  Heart Eyes

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тюу изпревариха ме ooooh! Mr. Green Ео душко сори пак...ама този път не съм виновна аз Crazy
Лека седмица момичета Flutter
Тея пияндурник такъв...пак ме съблазняваш Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 3 154
JoyХеркаааа, търсиш си ти оправдания за пийването на биричка ppp
Тея, бУГУдаря за сайта! Ако ми стигне вътъка на нетя може и да погледам  Grinning
Бу, скорошно оздравяване на Мая!

Ха добрютро! Весела седмица момичета!
Аз отивам да си доспя, щото тука в интернет залата са взели няква операторка дето е решила, че Иво е 24-часова поддръжка и звъни когат си реши, ама първо на домашния телефон и ако никой не вдигне тогава на gms-a Close Rage

# 5
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Добро утро и от мен! newsm03Аз се готвя да ходя на работа, но преди това да се запиша при вас и да ви пожелая приятна седмичка и през тази седмичка да има много   EFP. А от мен много   love001

# 6
  • Мнения: 6 992
Добро утро Laughing
Явно трябва да оставам по нощни вече, че да успея и аз да се доредя за седмична Mr. Green Laughing
Бу, дано Мая скоро оздравее Peace
Тея, намери ми интересно занимание Hug Само да не ме хванат на ксерокса в 10 часа Laughing
Съни, лека нощ Wink
Иначе аз тая седмица съм на чичо Зъболекар. То е леля всъщност Laughing Ама като не съм стъпвала едно 5 години, сега такъв страх ме тресе...Все си обещавам да ходя редовно на профилактични прегледи, ама... Sick По-хубавата новина е,че в неделя съм на концерт на Paradise Lost - основоположници на готик метъла Crazy От сега предвкусвам как другата седмица ще ме боли вратът, но за това ще се оплаквам в следващата седмица, сега още се кефя.
Много студено стана, ходя вече със зимното яке Rolling Eyes А преди по това време в Пловдив по тениска съм се веела newsm78 Бу, как е времето в Пловдив? Утре ще разбера всъщност, ама да си питам Laughing
Успешна седмица, момичета!
П.С. Забравих - честита нова учебна година на всички студентки в СУ ( те другите май вече почнаха, ама ние сме си моткави Joy ). Дано тая година съм по-заредена с търпение да ходя на всички лекции и упражнения Grinning

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Яяяя и аз да се разпиша на първа страница , брейййй  Crazy !
Бу , бързо да оздравява детенце !
Сватя тенк ю за затъмнението  Heart Eyes , много се надявам да го видим със синчето !
Колежке , що не изключвате мако телефони бе  newsm78 ?! Баси и досадничката  Twisted Evil  Shocked , как ще звъни нощеска  #Cussing out  #2gunfire !?!?

... Дано тая година съм по-заредена с търпение да ходя на всички лекции и упражнения Grinning

Дано Ео !  И кураж при забарката !  Grinning

Пък аз не с биричка ( то по това време бива ли  Crazy ) ама се пльоснах ей сега пред компа с една голяма чаша кайве мммммм  Sunglasses !
А довечера съм на род. среща  и утре вечер пак  ooooh! !

# 8
  • Мнения: 1 329
Дойде и моя ред да се разпиша Mr. Green

Ео, стискам ти палци при зъбаря. Дано не ти извади някой зъб ooooh! майтапче Crazy
Бу, айде детенце да оздравява....
Тея, ще се насладим на красотите ша знайш...
Съни, ти що не я  #2gunfire тая джофра

Аз съмо да кажа, че в събота бях на доФтор на УЗИ и нямам НИКАКВИ кистички, а един 20 мм фоликул. И сега дерзаем Mr. Green

Успех на всички през новата седмицка Laughing

# 9
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добрю утрю!!!!!!!!!!!!!!!  wavey wavey
Бу, дано по-скоро се справите с носотечението на Майчето. За реномнта няма да отварям дума, че нали се разбрахме тази тема да е табу. smile3505
Тейка, тенк ю за сайтовете. Дано да можем да гледкаме. Довечера ще вкарам и аз една биричка в твоя чест. beer
Ео, как няма да си по-търпелива, нали вече си Госпожа, трябва да служиш за пример. Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 10
  • Мнения: 217
Успешна седмица и от мен.
На мен ми доиде и вече свършва и отново се залавяме с бебеправене.
На всички които очакват новини тази седмица успех. Grinning

# 11
  • Мнения: 1 329
Тедиииииииии,
ако не си намерила инфо за пералнята, съвета ми е да влезеш в официалната страница на Siltal и според модела на пералнята има таблици с програмите. Успех!!! Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Момичета ще замоля ако ви се ходи някъде да посетите ковнатата тема ей там горе  Tired
Аз тази седмица ще съм на екшън...ама аз винаги съм така де. Одити чудеса при мен за капак и на изследване на мъжо щото той сега ще почива и после нъцки...абе да сме живи и здрави.
Слънчо...дай я тая насам бе...да я понауча на туй онуй Twisted Evil то пък бива бива...ейййй що някой хор си мислят, че са големи шефове бе #Cussing out Другият път изключваш и ГСМ и домашни и си гледай кефа Crazy
Дарилка бравос Heart Eyes
Лея какиното ти кво сега като изхарчи заплатата и с теб не се говори Crossing Arms Поне с мен говори...и аз изхарчих парите в събота..дънки, якета, ризки..туй онуй Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 992
Момичета, мистерия Shocked
Влиза клиент, сяда, джитка си на пц-то, става и казва "Вие случайно да се казвате МИхаела" и аз "Да Shocked" и той "Ама аз ви познавам" и аз  Shocked "От къде" и той "Няма да кажа Mr. Green" и аз  Shocked "ама аз познавам ли ви" и той " не"
 Shocked Shocked Shocked
Ама че странно newsm78

Ео, как няма да си по-търпелива, нали вече си Госпожа, трябва да служиш за пример. Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

Надявам се,че се шегуваш Mr. Green Онзи ден, един приятел ми вика "И как е сега в света на порасналите деца, които не мислят къде е купонът утре вечер и за курсовата работа,която още не са почнали, атрябва да предадат утре? " и аз се хиля и казвам "Че кой е казал,че не мислим така Mr. Green...Сега е нещо като да сме гаджета завинаги. Като пораснем, може и да станем сериозни" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хм, хубава мисъл, трябда да си я сложа за подпис

# 14
  • Мнения: 9 077
Добрютро и от мен Crazy

Ео, това е супер странно Shocked Shocked Я го притисни в ъгъла да ти каже от къде те познава...

Бу, това с ремонта е ужас, съчувствам ти, но пък после какъв е кеф Mr. Green А действате ли по бебешкия въпрос Wink

Тея,радвам се да те видя на линия Wink мерси за сайтчето, ще го уважим Crazy

Моренка, нещо издаваш фронта, а newsm78 Нищо не казваш, дано е за хубаво Wink

Хера, стискам палци всичко да мине наред днеска Peace

Аз изпращам лелката днес или утре...На моя изведнъж нещо му е скимнало че иска тоя месец да пробваме  Shocked ( досега не сме пробвали, само си обмисляме идеята и чакаме да дойде поне малко по-подходящ момент, който ми се струва че никога няма да дойде Rolling Eyes ) Та, з му обяснявам че така изведнъж не може и че трябва малко "подготовка" от моя страна- наумила съм си да си направя изследвания за рубеола, токсоплазмоза, на гинеколог скоро не съм била...та такива работи, емоции, обаче май наистина скоро ще се вземем в ръце, то се е видяло че с чакане и изчакване нищо няма да стане Flutter Най-смешно ми е, че той си мисли че ще стане от първия път- в което аз пък се съмнявам Rolling Eyes Както и да е, какво му е късмет Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт