Имам си гостиииии

  • 532
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 545
Вчера пристигнаха мама и тати, за три месеца! Бобчо е много доволен, много им се зарадва, а аз от днес съм освободена от готвене, миене и т.н.  Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 1 854
Ето това си е повод за празнуване Party. Сега ще имаш повече време и за Форумчето Grinning....и за любимото Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 7 430
Как тихичко ти завиждам... Wink би ми се искало и на мен такова посещение, ама...

Сега е времето да си почиваш и глезиш  4470
Пожелавам им приятно изкарване при внучето на бабата и дядото
Hug

# 3
  • Мнения: 980
Super, Desi,  Peace
Ama i barzo sa se orientirali horata Wink Sega si po4ini i se radwaj na gostito s palni 6epi Hug Hug
i az iskam mama Sad

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ох, как ти завидях Embarassed
Мен никога няма да ме сполети такова щастие - нашите категорично отказват да стъпят в Канада Cry

# 5
  • Мнения: 3 478
Блазя ти, незнам колко време бих изтърпяла гости, но пък помоща им знам е добре дошла. Не бих отказала изобщо ако моето семейство можеше да дойде.

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Супер,радвам се за теб Party.Сега е времето за кафета и дискотеки Wink

# 7
  • Мнения: 4 244
Айде, радвай се и да те срещаме по рядко из форума - гледай да си наваксваш от живота. Сега му е времето! Hug

# 8
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ех бладзе ти WinkИ аз чакам другата седмица свекито.Ще стои около 2 месеца Shocked, ще помага жената ама няма да е както когато моята майка беше тук де Wink
ПОчини си сега добре и се отдай на живота !!!

# 9
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Да отидете на кино ,на пикник(само двамата с мьжа ти Wink),на разходки,на хотели Wink Sunglasses Wink....
Моята майка сьЩо сега е тук и аз сьм се отпуснала.....и отдала на живот Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 545
Момичета, благодаря за пожеланията, не че ще мога всичко да изпълня - ние както винаги продължаваме с ремонтите, нали баща ми е баш-майстора, та като е тук, все нещо се ремонтира. Та ние събота и неделя сме по ремонтните площадки. Ама ми е достатъчно като има кой да мисли вместо мен за готвенето, за храненето на Бобо, да го наглежда какви бели върши, а не аз да ставам от офиса през 5 минути да го контролирам.... И т.н. Та чак на живот няма да се отдам, ама ще го карам по-спокойно.

# 11
  • Мнения: 1 283
Ех,4е хубавоо! Hug
Страхотно се радвам за теб!

# 12
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е, чудесно нещо. Приятно иzкарване, почини си добре и се наслади на времето, прекарано с родителите ти. Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт