DVD с Тае бо упражнения

  • 1 217
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 253
Искам да си купя DVD с Тае бо упражнения, но нещо не можах да намеря в нета информация  newsm78
Продава ли се изобщо такова нещо в България и ако "да" къде?

# 1
  • Мнения: 1 639
 Мисля ,че няма на пазара универсално , защото всеки инструкнор си прави собствена програма .
 Виж  ТОВА   може да ти е от полза  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 857
а аз искам от нета да си сваля някое по якичко тае бо

# 3
  • Мнения: 1 639
а аз искам от нета да си сваля някое по якичко тае бо

   djeilo® , в града има много добър инструктор , не ти трябва  нета  Peace  Дълго време водеше тренировки във "Антим I" , лятото беше се преместил в Западното . Разпитай за него , мисля че Николай се казваше . В група се стренира по-лесно , защото имаш стимул да не спираш  Wink

# 4
  • Мнения: 857
а аз искам от нета да си сваля някое по якичко тае бо

   djeilo® , в града има много добър инструктор , не ти трябва  нета  Peace  Дълго време водеше тренировки във "Антим I" , лятото беше се преместил в Западното . Разпитай за него , мисля че Николай се казваше . В група се стренира по-лесно , защото имаш стимул да не спираш  Wink
Да не е в Кентавър клуб.Сега водят някаде в Вапцаров,това май е западното,но ми казаха,че пак в Антим ще е .А дай малко инфо,добър ли е?

# 5
  • Мнения: 1 639
Да не е в Кентавър клуб.Сега водят някаде в Вапцаров,това май е западното,но ми казаха,че пак в Антим ще е .А дай малко инфо,добър ли е?

  Да същият е . Много е добър. Има и някакъв в Младежкия дом , но той е много зле , не се лъжи при него (Серж)

# 6
  • Мнения: 857
Да не е в Кентавър клуб.Сега водят някаде в Вапцаров,това май е западното,но ми казаха,че пак в Антим ще е .А дай малко инфо,добър ли е?

  Да същият е . Много е добър. Има и някакъв в Младежкия дом , но той е много зле , не се лъжи при него (Серж)
ами значи се записвам.Аз съм питала и времето ме устройва Grinning

# 7
  • Мнения: 1 253
В линка който ми дадохте не намерих инфо за DVD, така че продължава търсенето.
За съжаление, поне в първите месеци след раждането ще ми е по-лесно да правя упражнения когато имам време, а не да се съобразявам с график, така че варианта ходене в спортен клуб отпада напълно.

# 8
  • Мнения: 1 639
В линка който ми дадохте не намерих инфо за DVD, така че продължава търсенето.
За съжаление, поне в първите месеци след раждането ще ми е по-лесно да правя упражнения когато имам време, а не да се съобразявам с график, така че варианта ходене в спортен клуб отпада напълно.

 линка , които ти дадох е цяла тема за тае бо и малко по-нататък в нея пише , къде от нета са си свалили тренировки на инструктори . Виж постовете на Парадизио , той е тае бо инструктор.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 253
Bistra, прочетох цялата тема. Има един линк с упражнения които могатда бъдат свалени само от абонати на бол.бг какъвто аз не съм за съжаление.
Писах ЛС на едно от момичетата което има упражненията на Били Бланкс с молба да ми каже откъде се е сдобила с тях, но не знам дали ще получа отговор.
Ако при четенето съм пропуснала нещо, което мислиш че ми дава инфо по въпроса който имам ще ти бъда страшно благодарна ако бъдеш по-конкретна - страница, юзър.
Предварително ти благодаря за положените усилия   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 1 253
Biby, много ти благодаря за линковете   bouquet
Успях да видя някои неща и наистина ще ми свършат работа Simple Smile Нещо обаче ми се скапва нет-а и ще продължа утре.

Общи условия

Активация на акаунт