Ползвали ли сте козметика ELEA?

  • 4 289
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Какви са отзивите ви за тази марка? Напоследък гледам, че все по-масово залива пазара. Доволни ли сте? Какъв продукт сте пробвали и за какъв тип кожа?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, в момента ползвам почистващата им серия - тоалетно мляко, тоник и измиваща гел-пяна - зелената, която е за комбинирана до мазна кожа. Много съм доволна!
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 21:47 от chockolina

# 2
  • Мнения: 590
Имам тоалетно мляко и дневен крем със матиращ ефект и SPF25. За комбинирана кожа са, но определено не ми понасят. Ползвах ги няколко пъти и сега се чудя на кой да ги дам. Пробвала съм и шампоан за боядисана коса, но пак не ми допадна. Така че с тази козметика приключих Sad

# 3
  • Мнения: 2 047
  Почистващото им мляко от зелената серия ползвам - много ми харесва, особено след неуспешни опити с други по-скъпи и вносни.  Една мама от тук го беше похвалила и се повлиях  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 639
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.

  И при мен е така със крема . Не съм доволна  и не го ползвам вече . А като си помисля ,че отзад на листовката пише ,че  е идеален за основа на грим.... Crazy   От същата  зелена серия съм ползвала лосиона- задоволителен резултат , също и гелът за почистване за лицето с някакви частици беше вътре -не ми хареса особено , но тогава нямам избор  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 837
Розовата серия - по4истващ гел, тоалетно мляко и крем за около о4и. Нищо особено като козметика  Confused

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ползвала съм крем за около очи,гел за лице,дневен,нощен крем от розовата серия.С изключение на нощния крем,който ми идва малко мазен и с натрапчива миризма всичко което съм ползвала ми харесва.

# 7
  • Мнения: 215
И аз съм ползвала зеленото тоал. мляко за мазна и смесена кожа - не е лошо !

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
ползвам зелената серия,но крема за лице след 1м започва да ми намирисва и се втечнява.от другите продукти съм доволна

# 9
  • София
  • Мнения: 9 398
Аз съм ползвала измиващият гел ексфолиант от зелената серия, дневният крем с 25 ф-р и хидратиращият им крем- 24 ч. хидратация се водеше, май.
Гела много ми допадна - бих си го взела пак, като ми свършат, сегашните гелчета и ексфолианти Simple Smile.
Хидратиращият крем го позлвах вместо нощен и беше добре.
Но дневният е много труден за разнасяне. Този с фактора. Има какво още да се поработи върху него. Иначе защитата му е много добра.
Ползвала съм и нощният крем от розовата серия, но ми седеше, все едно съм се мазала със олио по лицето и го подарих на свеки. МНого е тежък и никак не попиваше. Close

# 10
  • Мнения: 1 259
Бива я марката,аз използвам серията за мазна кожа и не мога да се оплача Wink

# 11
  • Мнения: 582
Да, в момента ползвам почистващата им серия - тоалетно мляко, тоник и измиваща гел-пяна - зелената, която е за комбинирана до мазна кожа. Много съм доволна!
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.

Все едно аз съм го казала!!!

# 12
  • Мнения: 8 505
Гел за измиване на лице и регулиращ омазняването крем-и двата от зелената серия-много,много съм доволна  Hands Thumbsup

# 13
  • Мнения: 46 437
Ползвала съм измиващия за суха кожа, харесва ми и вчера пак си го купих, редувам с Нивеа-та Laughing не се сдържах и си взех и розовия тоник, но за него отзиви по-нататък  Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм ползвала измиващия крем - гел за чуствителна кожа (розавата серия), но не съм доволна.
По скоро е като крем - все едно да опиташ да си измиеш лицето с крем.

Общи условия

Активация на акаунт